Sekmadienio pavakarę UEFA Tautų lygos turnyre dramatišką pergalę iškovojo Anglijos rinktinė, įveikusi iki pat rungtynių pabaigos pirmavusią kroatų vienuolikę.

Londone vykusi dvikova baigėsi šeimininkų pergale rezultatu 2:1 (0:0).

Pirmasis Europos futbolo grandų mūšio kėlinys baigėsi be įvarčių, tačiau gerbėjai galėjo džiaugtis kokybišku žaidimu bei net 8-iomis anglų progomis pasižymėti.

Vis tik, pirmieji rungtynėse įmušė kroatai. 57-ą minutę profesionaliu driblingu apgavęs kelis šeimininkų gynėjus įvartį pelnė Andrėjus Kramaričius (0:1).

Komandos kovojo dėl finalinio Tautų lygos ketvero, o Anglijos vienuolikei netiko net ir lygiosios.

Kai atrodė, kad svečiai iškovos itin svarbią pergalę ir nutildys triukšimingus anglų sirgalius, prabilo Jessie Lingardas.

J. Lingardas 78-ąją minutę tiksliu smūgiu rezultatą išlygino (1:1), tačiau anglams reikėjo dar vieno.

Abi rinktinės per likusį rungtynių laiką apsikeitė keliomis geromis progomis pasižymėti, kroatai buvo itin arti antrojo įvarčio, tačiau netrukus Anglijos sirgaliai pašėlo.

85-ąją minutę po standartinės situacijos slysdamas žeme pergalingą įvartį pelnė Harry Kane'as (2:1).

Anglai birželio mėnesį vyks į Portugaliją, kur žais finalines rungtynes su visais A diviziono nugalėtojais. Ispanai lieka antri, o kroatams kitąmet teks varžytis B divizione.