Viena ryškiausių Anglijos „Premier“ lygos žvaigždžių Harry Kane’as nerealizavo 11 metrų baudinio, o Londono „Tottenham Hotspur“ svečiuose 2:2 (0:1) sužaidė su „Liverpool“ futbolininkais.

Šeimininkai varžovus šokiravo greitu įvarčiu – 3-ąją minutę įmušė Mohamedas Salah.

Anglijos vicečempionams rezultatą pavyko išlyginti 80-ąją minutę, kai pasižymėjo Victoras Wanyama.

87-ąją minutę „Tottenham Hotspur“ galėjo ir pirmauti, bet H. Kane’as nerealizavo 11 metrų baudinio.

Į tai M. Salah 91-ąją minutę atsakė įvarčiu.

Vis dėlto, „Liverpool“ pergale nesidžiaugė. 95-ąją minutę H. Kane’as nuo 11 metrų žymos neklydo – 2:2.

Kitose sekmadienio rungtynėse Londono „Crystal Palace“ namie 1:1 (0:1) sužaidė su „Newcastle United“.

Svečių gretose 22-ąją minutę pasižymėjo Mohamedas Diame.

55-ąją minutę 11 metrų baudinį realizavo Luka Milivojevičius.

„Liverpool“ (51 taškas) užima trečiąją „Premier“ lygos poziciją, „Tottenham Hotspur“ (49 tšk.) – penktąją, „Crystal Palace“ (27 tšk.) – 14-ąją, „Newcastle United“ (25 tšk.) – 16-ąją.