mohamedas diame

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „mohamedas diame“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „mohamedas diame“.

Harry Kane’as neįmušė 11 metrų baudinio, laukta dvikova baigėsi lygiosiomis

Viena ryškiausių Anglijos „Premier“ lygos žvaigždžių Harry Kane’as nerealizavo 11 metrų baudinio, o Londono „Tottenham Hotspur“ svečiuose 2:2 (0:1) sužaidė su „Liverpool“ futbolininkais. Šeimininkai varžovus šokiravo greitu įvarčiu – 3-ąją minutę įmušė Mohamedas Salah. Anglijos vicečempionams rezultatą pavyko išlyginti 80-ąją minutę, kai pasižymėjo Victoras Wanyama. 87-ąją minutę „Tottenham Hotspur“ galėjo ir pirmauti, bet H. Kane’as nerealizavo 11 metrų baudinio.
2018-02-04

„Premier“ lyga: nesustabdoma „Man City“ ir Harry Kane’o „hetrikas“

Anglijos „Premier“ lygoje ir toliau nesustabdoma lyderė „Manchester City“. Ji savo aikštėje 4:0 (1:0) sutriuškino „Bournemouth“ futbolininkus. Dubliu pasižymėjo Sergio Aguero. Jis kamuolį į vartus siuntė 27 ir 79 minutėmis. Argentinietis 53-ąją minutę asistavo Raheemui Sterlingui. Šis 85-ąją minutę atliko rezultatyvų perdavimą Danilo. „Hetriku“ pasižymėjo Londono „Tottenham Hotspur“ uraganas – Harry Kane’as. Jis įmušė 7, 69 ir 79 minutėmis.