victoras wanyama

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „victoras wanyama“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „victoras wanyama“.

Harry Kane’as neįmušė 11 metrų baudinio, laukta dvikova baigėsi lygiosiomis

Viena ryškiausių Anglijos „Premier“ lygos žvaigždžių Harry Kane’as nerealizavo 11 metrų baudinio, o Londono „Tottenham Hotspur“ svečiuose 2:2 (0:1) sužaidė su „Liverpool“ futbolininkais. Šeimininkai varžovus šokiravo greitu įvarčiu – 3-ąją minutę įmušė Mohamedas Salah. Anglijos vicečempionams rezultatą pavyko išlyginti 80-ąją minutę, kai pasižymėjo Victoras Wanyama. 87-ąją minutę „Tottenham Hotspur“ galėjo ir pirmauti, bet H. Kane’as nerealizavo 11 metrų baudinio.
2018-02-04

„Tottenham Hotspur“ – Anglijos vicečempionas

Sekmadienį Anglijos vicečempionu tapo Londono „Tottenham Hotspur“. Jis priešpaskutinio „Premier“ lygos turo rungtynėse 2:1 (1:0) nugalėjo „Manchester United“. Šeimininkai greitai išsiveržė į priekį. 6-ąją minutę „Tottenham Hotspur“ įžaidė kampinį, perdavimą į baudos aikštelę atliko Benas Daviesas, o įvartį pelnė aukščiau už visus iššokęs Victoras Wanyama.
2017-05-15

Varžovus be perstojo atakavusi „Chelsea“ pralaimėjo po šimto minučių kovos

Anglijos „Premier“ lygoje suklupo lyderė – Londono „Chelsea“. Ji savo stadione sensacingai 1:2 (1:2) pralaimėjo to paties miesto „Crystal Palace“. Pirmojo lygos lyderių įvarčio ilgai laukti nereikėjo. 5-ąją minutę po Edeno Hazardo perdavimo iš kelių metrų kamuolį į vartus nukreipė laivas likęs Cescas Fabregas. Ispano smūgiuotas kamuolys atsimušė į virpstą ir atsidūrė vartų tinkle (1:0). Tai leido Londono komandai atsipalaiduoti. Be reikalo.