Pirmadienį Angljos „Premier“ lygos turnyrinės lentelės kaimynų dvikovoje „Crystal Palace“ buvo labai arti pergalės, tačiau Londono „Arsenal“ pelnė įvartį paskutinę pridėto laiko minutę ir rungtynės tarp šių komandų baigėsi lygiosiomis 2:2.

Pirmieji į priekį išsiveržė „Arsenal“, kuomet 8-ą įvartį pelnė Pierre‘as-Emerickas Aubameyangas.

Visgi antrame kėlinyje „Crystal Palac“e įmušė du įvarčius per 23 minutes ir pakreipė rungtynių eigą savo naudai: 50-ą minutę pasižymėjo Christianas Benteke, o 73-ią – Odsonne‘as Edouardas.

Kai jau atrodė, kad svečiai švęs pergalę, 90+5 minutę, paskutinėje savo atakoje, „Arsenal“ futbolininkai sukūrė tikrą sumaištį šalia varžovų vartų, kurie nesugebėjo išspirti kamuolio toliau, o tuo pasinaudojęs Alexandre‘as Lacazette išlygino rezultatą.

Penki iš šešių paskutinių A.Lacazette‘o įvarčių „Premier“ lygoje už „Arsenal“ ekipą „Emirates“ stadione buvo pelnyti Londono derbiuose.

Tik Jamie Vardy (5) yra pelnęs daugiau įvarčių „Emirates“ stadione kaip svečių žaidėjas, nei Ch.Benteke (4).

Nuo tada, kai 2018 m. vasario 3-ią dieną P-E.Aubameyangas debiutavo „Arsenal“, jis per 156 rungtynes pelnė 91 įvartį. Vieninteliai „Premier“ lygos žaidėjai per šį periodą pelnę daugiau įvarčių visose varžybose yra Mohamedas Salah (109 per 180 rungtynių) ir Harry Kane‘as (99 įvarčiai per 151 rungtynes).

„Crystal Palace“ laimėjo vos 3 iš 24 „Premier“ lygos rungtynių be Wilfriedo Zaha (3 lygiosios, 18 pralaimėjimų).

Šiose rungtynėse „Arsenal“ daugiau kontroliavo kamuolį (54 proc. prieš 46 proc.) ir nors atliko daugiau smūgių (17 prieš 9), tačiau abi komandos po 6 kartus pataikė į vartų plotą.