24
Šeštadienis Anglijos „Premier“ lygoje (nuotr. SCANPIX)

Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygoje komandoms sekėsi skirtingai. Londono „West Ham United“ ir „Leicester City“ rungtynėse įmušti penki įvarčiai. Tuo metu „Sunderland“ bei „Burnley“ mače tikslių smūgių nebuvo išvis.

24

Atgimusią pasaką tęsia Anglijos čempionai – „Leicester City“. Lesterio futbolininkai svečiuose 3:2 (3:1) nugalėjo „West Ham United“.

Čempionai varžovus pribloškė greitais įvarčiais. 5-ąją minutę po Jamie Vardy perdavimo įmušė Riyadas Mahrezas. 7-ąją minutę po Marco Albrightono perdavimo pasižymėjo Robertas Huthas.

„West Ham United“ intrigą atgaivino 20-ąją minutę. Įmušė Manuelis Lanzini.

38-ąją Wilfredas Ndidi atliko perdavimą, o J. Vardy pelnė trečiąjį „Leicester City“ įvartį.

63-ąją minutę Londono viltis vėl atgaivino Andre Ayew. Futbolininkas pasinaudojo Andy Carrollo perdavimu.

Liverpulio „Everton“ namie pasinaudojo varžovų raudona kortele. Šeimininkai 4:0 (1:0) nugalėjo „Hull City“.

Pirmajame kėlinyje „Everton“ pelnė vieną įvartį. 9-ąją minutę po Tomo Davieso perdavimo įmušė Dominicas Calvertas-Lewinas.

73-ąją minutę iš aikštės pašalintas „Hull City“ futbolininkas Tomas Huddlestone’as.

„Everton“ puikiai pasinaudojo kiekybine persvara. 78-ąją minutę po Romelu Lukaku perdavimo įmušė Enneras Valencia. Pastarasis 91-ąją minutę grąžino skolą – atliko perdavimą R. Lukaku, po kurio belgas pasiuntė kamuolį į vartus. R. Lukaku tai dar kartą padarė 94-ąją minutę.

Stoke stebuklingai išsigelbėjo „Premier“ lygos lyderė – Londono „Chelsea“. Ji 2:1 (1:1) svečiuose pranoko „Stoke City“.

„Chelsea“ 13-ąją minutę į priekį išvedė Willianas. 38-ąją minutę 11 metrų baudinį realizavo Jonathanas Waltersas.

Londono ekipai pergalę atnešė kapitonas – 87-ąją kamuolį į vartus nukreipė Gary Cahillas.

95-ąją minutę už antrąją geltoną kortelę iš aikštės pašalintas šeimininkų futbolininkas Philas Bardsley.

„Bournemouth“ namie 2:0 (1:0) laimėjo prieš „Swansea City“.

31-ąją minutę Alfie Mawsonas pasiuntė kamuolį į savo vartus.

Paskutinis taškas padėtas 72-ąją minutę. Po Joshua Kingo perdavimo įmušė Benikas Afobe.

Londono „Crystal Palace“ pergalę lėmė varžovų įvartis į savo vartus. Anglijos sostinės komanda 1:0 (0:0) nugalėjo „Watford“.

Įvartis krito 68-ąją minutę. Autorius – Troy Deeney.

„Sunderland“ – „Burnley“ rungtynės baigėsi be įvarčių.

„Chelsea“ (69 taškai) pirmauja „Premier“ lygoje. „Everton“ (50 tšk.) – šešta, „Stoke City“ (36 tšk.) – devinta, „Bournemouth“ (33 tšk.) – 11-a, „West Ham United“ (33 tšk.) – 12-a, „Burnley“ (32 tšk.) – 13-a, „Watford“ (31 tšk.) – 14-a, „Leicester City“ (30 tšk.) – 15-a, „Crystal Palace“ (28 tšk.) – 16-a, „Swansea City“ (27 tšk.) – 17-a, „Hull City“ (24 tšk.) – 18-a, „Sunderland“ – paskutinė, 20-a.