Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „gary cahillas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „gary cahillas“.

Garethas Southgate’as suteikė šansą trims jaunuoliams

Trys jauni anglai – 20-mečiai Tammy Abrahamas ir Joe Gomezas bei 21-erių Rubenas Loftusas-Cheekas – pirmąkart pakviesti į nacionalinę rinktinę. „Komandų trenerių prašiau būti drąsiems ir pasitikėti jaunimu. Manau, turiu daryti tą patį“, – sprendimą aiškino vyriausiasis Anglijos komandos treneris Garethas Southgate’as. Į rinktinę po traumų grįžta gynėjas Danny Rose’as ir puolėjas Jamie Vardy.
2017-11-02

Į Lietuvą atvyks 54 kartus už mūsiškius brangesnė Anglijos rinktinė

Savaitgalį Vilnių užplūs Anglijos futbolo gerbėjai. Sekmadienį šalies sostinėje vyks paskutinės 2018-ųjų pasaulio čempionato atrankos turnyro rungtynės Lietuva – Anglija. Svečių rinktinė – perpildyta futbolo žvaigždžių. Komandos vertė – 54 kartus didesnė nei Lietuvos ekipos. Brangiausi – žinomiausi futbolininkai Futbolo portalas „transfermarkt.com“ visą Lietuvos rinktinę vertina 9,525 milijono eurų. Šią kainą kelia du bene žinomiausi komandos futbolininkai – Lukas Spalvis ir Fedoras Černychas.
2017-10-06

„Premier“ lyga įsibėgėja: krito čempionas, varžovus triuškino naujokas

Anglijos „Premier“ lyga įsibėgėja. Šeštadienį neapsieita be staigmenų – pralaimėjo Anglijos čempionė Londono „Chelsea“, o varžovus triuškino naujokė „Huddersfield Town“. „Chelsea“ namie 2:3 (0:3) nusileido „Burnley“. Svečiai po dviejų Samo Vokeso įvarčių (24, 43 minutės) ir tikslaus Stepheno Wardo smūgio (39 min.) pirmavo 3:0. „Chelsea“ viltis grąžino po keitimo aikštėje pasirodęs Alvaro Morata.
2017-08-12

Arsene’o Wengero triumfas – trečioji FA taurė per pastaruosius ketverius metus

Visą sezoną kritikuotas Arsene’as Wengeras triumfuoja. Jo treniruojama Londono „Arsenal“ šeštadienį „Wembley“ stadione 2:1 (1:0) nugalėjo Anglijos čempionus „Chelsea“ futbolininkus ir trečiąkart per pastaruosius ketverius metus laimėjo FA taurę. Pirmasis kėlinys Rungtynes aktyviau pradėjo „Arsenal“. Ši komanda pirmosiomis minutėmis kėlė kampinį, bet „Chelsea“ apsigynė. Neilgam. Iškart po kampinio, 5-ąją minutę, kamuolį į vartus pasiuntė Alexis Sanchezas.
2017-05-27

Londono derbį laimėjo „Spurs“, Mančesterio komandos varžovų neįveikė

Sekmadienį Anglijoje įvyko didžiulį ažiotažą kėlęs Londono derbis. Jį laimėjo „Tottenham Hotspur“. Kitose „Premier“ lygos 35-ojo turo rungtynėse savo varžovų nesugebėjo įveikti dvi Mančesterio komandos – „City“ ir „United“. „Tottenham Hotspur“ savo aikštėje 2:0 (0:0) nugalėjo kitą Anglijos sostinės ekipą – „Arsenal“. Šeimininkai viską išsprendė per tris antrojo kėlinio minutes. 55-ąją minutę įmušė Dele Alli, 58-ąją – 11 metrų baudinį realizavo Harry Kane’as.
2017-05-01

„Chelsea“ susitvarkė su „Southampton“

Anglijos „Premier“ lygos lyderė Londono „Chelsea“ pergalė pradėjo 34-ąjį čempionato turą. Londono futbolininkai 4:2 (2:1) namie nugalėjo „Southampton“. Šeimininkai varžovus pribloškė greitu įvarčiu. 5-ąją minutę po Diego Costos perdavimo kamuolį vienu lietimu į tolimąjį vartų kampą nukreipė Edenas Hazardas (1:0). „Southampton“ lygos lyderius šokiravo 24-ąją minutę. Po kampinio ir sumaišties rezultatą išlygino Oriolas Romeu (1:1). „Chelsea“ pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje vėl pirmavo.
2017-04-25

„Premier“ lygos metų vienuolikėje dominuoja „Chelsea“ ir „Tottenham“ žaidėjai

Anglijos profesionalių žaidėjų futbolo asociacija (PFA) paskelbė 2016–2017 m. sezono geriausių „Premier“ lygos žaidėjų sąrašą. Jame dominuoja dėl titulo vis dar besivaržančių Londono klubų „Chelsea“ ir „Tottenham Hotspur“ žaidėjai – jų yra po keturis. Iš vienuolikos žaidėjų sąraše yra penki anglai. Geriausiu vartininku pripažintas „Manchester United“ ispanas Davidas de Gea.
2017-04-20

Jose Mourinho „Old Trafford“ stadione nubaudė savo mylimuosius

Sekmadienį Anglijos „Premier“ lygos grandų mūšyje Jose Mourinho treniruojama „Manchester United“ savo stadione 2:0 (1:0) nugalėjo čempionato lyderę Londono „Chelsea“, kurios strategu minėtas portugalas buvo ne vienus metus. Sužaidus penkias minutes, svečius galėjo nubausti Marcus Rashfordas. Jis pabėgo nuo „Chelsea“ gynėjų, bet smūgiavo netiksliai. Po poros minučių „Manchester United“ futbolininkas panašioje situacijoje nebeklydo – 1:0. Puikų rezultatyvų perdavimą atliko Anderis Herrera.
2017-04-16

Varžovus be perstojo atakavusi „Chelsea“ pralaimėjo po šimto minučių kovos

Anglijos „Premier“ lygoje suklupo lyderė – Londono „Chelsea“. Ji savo stadione sensacingai 1:2 (1:2) pralaimėjo to paties miesto „Crystal Palace“. Pirmojo lygos lyderių įvarčio ilgai laukti nereikėjo. 5-ąją minutę po Edeno Hazardo perdavimo iš kelių metrų kamuolį į vartus nukreipė laivas likęs Cescas Fabregas. Ispano smūgiuotas kamuolys atsimušė į virpstą ir atsidūrė vartų tinkle (1:0). Tai leido Londono komandai atsipalaiduoti. Be reikalo.
2017-04-01

Šeštadienis „Premier“ lygoje. Nuo penkių įvarčių rungtynių iki nulinių lygiųjų

Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygoje komandoms sekėsi skirtingai. Londono „West Ham United“ ir „Leicester City“ rungtynėse įmušti penki įvarčiai. Tuo metu „Sunderland“ bei „Burnley“ mače tikslių smūgių nebuvo išvis. Atgimusią pasaką tęsia Anglijos čempionai – „Leicester City“. Lesterio futbolininkai svečiuose 3:2 (3:1) nugalėjo „West Ham United“. Čempionai varžovus pribloškė greitais įvarčiais. 5-ąją minutę po Jamie Vardy perdavimo įmušė Riyadas Mahrezas.