jonathanas waltersas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „jonathanas waltersas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „jonathanas waltersas“.

Varžovus be perstojo atakavusi „Chelsea“ pralaimėjo po šimto minučių kovos

Anglijos „Premier“ lygoje suklupo lyderė – Londono „Chelsea“. Ji savo stadione sensacingai 1:2 (1:2) pralaimėjo to paties miesto „Crystal Palace“. Pirmojo lygos lyderių įvarčio ilgai laukti nereikėjo. 5-ąją minutę po Edeno Hazardo perdavimo iš kelių metrų kamuolį į vartus nukreipė laivas likęs Cescas Fabregas. Ispano smūgiuotas kamuolys atsimušė į virpstą ir atsidūrė vartų tinkle (1:0). Tai leido Londono komandai atsipalaiduoti. Be reikalo.
2017-04-01

Šeštadienis „Premier“ lygoje. Nuo penkių įvarčių rungtynių iki nulinių lygiųjų

Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygoje komandoms sekėsi skirtingai. Londono „West Ham United“ ir „Leicester City“ rungtynėse įmušti penki įvarčiai. Tuo metu „Sunderland“ bei „Burnley“ mače tikslių smūgių nebuvo išvis. Atgimusią pasaką tęsia Anglijos čempionai – „Leicester City“. Lesterio futbolininkai svečiuose 3:2 (3:1) nugalėjo „West Ham United“. Čempionai varžovus pribloškė greitais įvarčiais. 5-ąją minutę po Jamie Vardy perdavimo įmušė Riyadas Mahrezas.
2017-03-19

„Liverpool“ pergalė pažymėta Roberto Firmino stebuklu

„Liverpool ekipa atsilikinėjo, tačiau atsitiesė ir sudorojo „Stoke City“ futbolininkus 4:1. Įspūdingą įvartį pelnė Kūčių rytą neblaivus prie vairo pagautas Roberto Firmino. 12-ąją minutę netikėtai į priekį išsiveržė „Stoke City“ komanda, kai pasižymėjo Jonathanas Waltersas. Tačiau tada prasidėjo „Liverpool“ šou: 35-ąją minutę rezultatą išlygino Adamas Lallana, o 44-ąją minutę nuo dviejų virpstų kamuolį į vartus pasiuntė Roberto Firmino. Po pirmojo kėlinio jau pirmavo aikštės šeimininkai.
2016-12-27

„Stoke City“ tapo dvyliktuoju Anglijos futbolo asociacijos taurės turnyro aštuntfinalio dalyviu

Dvyliktuoju 2014-2015 metų sezono Anglijos futbolo asociacijos taurės (FA Cup) turnyro aštuntfinalio dalyviu tapo šalies elito "Stoke City" klubas, šešioliktfinalio rungtynėse svečiuose 4:1 (1:0) sutriuškinęs trečiojo diviziono "Rochdale" futbolininkus. Įvarčiais prie pergalės prisidėjo Bojanas Krkičius (4 min.), Stephenas Irelandas (52 min.), Victoras Mosesas (62 min.) ir Jonathanas Waltersas (90+3 min.). Vienintelio įvarčio autoriumi aikštės šeimininkų gretose tapo Rhysas Bennettas (78 min.