Liverpool ekipa atsilikinėjo, tačiau atsitiesė ir sudorojo „Stoke City“ futbolininkus 4:1. Įspūdingą įvartį pelnė Kūčių rytą neblaivus prie vairo pagautas Roberto Firmino.

12-ąją minutę netikėtai į priekį išsiveržė „Stoke City“ komanda, kai pasižymėjo Jonathanas Waltersas.

Tačiau tada prasidėjo „Liverpool“ šou: 35-ąją minutę rezultatą išlygino Adamas Lallana, o 44-ąją minutę nuo dviejų virpstų kamuolį į vartus pasiuntė Roberto Firmino. Po pirmojo kėlinio jau pirmavo aikštės šeimininkai.

Jie nesustojo ir po Giannellio Wangos įvarčio į savo vartus ir tikslaus Danielio Sturridge`o šūvio iškovojo nesunkią pergalę 4:1.

„Raudonieji“ įsirašė tris taškus ir sugrįžo į antrąją turnyro lentelės vietą, nuo lyderio Londono „Chelsea“ jie atsilieka šešiais taškais. „Stoke City“ klubas su 21 tašku žengia dvyliktas.