adamas lallana

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „adamas lallana“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „adamas lallana“.

Trys „Premier“ lygos klubai sužaidė draugiškas rungtynes

Trys Anglijos „Premier“ lygos futbolo klubai antradienį sužaidė draugiškas rungtynes. Savo jėgas išbandė ir UEFA Čempionų lygos finalininkas „Liverpool“. Jis Berkenhede 3:2 (3:0) nugalėjo ketvirtojo diviziono „Tranmere Rovers“. Liverpulio futbolininkai po pirmojo kėlinio pirmavo 3:0. 8-ąją minutę įmušė Rafaelis Camacho, 27-ąją – Sheyi Ojo, 33-ąją – Adamas Lallana. Jurgenas Kloppas po pertraukos pakeitė visą komandą ir tuo „Tranmere Rovers“ pasinaudojo.
2018-07-10

Kai verkia vyrai: traumas patyrę futbolininkai su ašaromis paliko aikštę

Pirmasis UEFA Čempionų lygos finalo Kijeve kėlinys pasižymėjo ne įvarčiais, o traumomis. Su ašaromis akyse aikštę buvo priversti palikti du futbolininkai. Pirmasis nukentėjo „Liverpool“ lyderis Mohamedas Salah. Egiptietis 26-ąją minutę aikštės viduryje susidūrė su Madrido „Real“ kapitonu Sergio Ramosu, susižeidė petį ir su ašaromis akyse paliko aikštę. Po 10-ies minučių tas pats likimas ištiko „Real“ gynėją Dani Carvajalį, kuris, atlikdamas perdavimą, patyrė kojos traumą.
2018-05-26

Ketvirtfinaliai: faktai, mintys ir Ryčio Vyšniausko prognozės

Startuoja UEFA Čempionų lygos ketvirfinaliai. Portalas tv3.lt pateikia įdomiausius faktus, futbolininkų ir žaidėjų citatas bei komentatoriaus Ryčio Vyšniausko prognozes. Turino „Juventus“ – Madrido „Real“ Praėjusio UEFA Čempionų lygos finalo pakartojimas. Italijos ir Ispanijos čempionai pernai susitiko Kardife. Tąkart Velse „Real“ nugalėjo 4:1. Madrido komandai dublį pelnė Cristiano Ronaldo (20, 64 minutė), po įvartį pridėjo Casemiro (61 min.) ir Marco Asensio (90 min.
2018-04-03

Ekspertai: „Vemblyje“ žaidė viena komanda

Sekmadienį lietuviai Londono „Vemblio“ stadione po garbingos kovos 0:2 pralaimėjo anglams. Vis dėlto, šalies futbolo ekspertai kritikos lietuviams negaili. „Anglijoje žaidė viena komanda“, – sakė daugiausia rungtynių Lietuvos rinktinėje sužaidęs Andrius Skerla. Vienintelis pozityvas – nepraleista krūvos įvarčių A. Skerla buvo kritiškiausias iš tv3.lt kalbintų ekspertų. „Tarp mūsų ir anglų – milžiniška praraja. „Vemblio“ stadione mačiau žaidžiančią tik vieną komandą.
2017-03-27

Anglijos pralaimėjimą lėmė karjerą baigusio Lukaso Podolskio nokautas

Lukasas Podolskis karjerą Vokietijos rinktinėje baigė puikiai ją iliustruodamas – nuostabiu įvarčiu. Žaidėjas išvalė Joe Harto vartų kampą, o jo rinktinė 1:0 nugalėjo Angliją, su kuria sekmadienį žais Lietuvos rinktinė. Įspūdingą smūgį L. Podolskis atliko 69-ąją minutę. Anglijos vartininkui nebuvo jokių šansų, o daugiatūkstantinė vokiečių minia pašėlo.
2017-03-22

Progų švaistymo vajuje – lygiosios

Sekmadienio Anglijos „Premier“ lygos rungtynės Mančesteryje tapo progų švaistymo vajumi. „Manchester City“ ir „Liverpool“ nerealizavo begalės šansų ir dvikovą baigė lygiosiomis – 1:1 (0:0). Rungtynės prasidėjo gana ramiai ir taip vyko iki 20-osios minutės. Pirmąją gerą progą turėjo šeimininkai. Leroy Sane smūgį atrėmė „Liverpool“ vartininkas Simonas Mignolet, o po to sekęs Davido Silvos mėginimas buvo netikslus.
2017-03-20

Edgaro Jankausko galvos skausmas – gynybos grandis, bet silpnų vietų turi ir anglai

Anglijos ir Lietuvos rinktinių vyriausieji treneriai paskelbė komandų narių sąrašus pasaulio čempionato atrankos turnyro rungtynėms „Wembley“ stadione. Pasak sporto komentatoriaus Ervino Kvitkausko, didžiausias Edgaro Jankausko galvos skausmas – gynybos grandis, bet futbolo milžinė Anglija taip pat turi silpnų vietų. Malonus ir ne toks smagus galvos skausmai Lietuvos rinktinė kovo 22-ąją žais draugiškas rungtynes Čekijoje, o 26-ąją – oficialų mačą Anglijoje.
2017-03-16

Paskelbta Anglijos rinktinės sudėtis rungtynėms su Lietuva

Anglijos rinktinės treneris Garethas Southgate'as paskelbė 26 žaidėjų sudėtį pasaulio čempionato atrankos rungtynėms su Lietuvos nacionaline ekipa. Mačas vyks kovo 26 dieną „Wembley“ stadione. Anglai prieš susitikdami su Lietuva, kovo 22 dieną, Dortmunde sužais draugiškas rungtynes su pasaulio čempione Vokietija. Anglijos sudėtis: Vartininkai: Fraseris Forsteris, Joe Hartas, Tomas Heatonas.
2017-03-16

„Liverpool“ pergalė pažymėta Roberto Firmino stebuklu

„Liverpool ekipa atsilikinėjo, tačiau atsitiesė ir sudorojo „Stoke City“ futbolininkus 4:1. Įspūdingą įvartį pelnė Kūčių rytą neblaivus prie vairo pagautas Roberto Firmino. 12-ąją minutę netikėtai į priekį išsiveržė „Stoke City“ komanda, kai pasižymėjo Jonathanas Waltersas. Tačiau tada prasidėjo „Liverpool“ šou: 35-ąją minutę rezultatą išlygino Adamas Lallana, o 44-ąją minutę nuo dviejų virpstų kamuolį į vartus pasiuntė Roberto Firmino. Po pirmojo kėlinio jau pirmavo aikštės šeimininkai.
2016-12-27

„Liverpool“ nesugebėjo įveikti „West Ham“ futbolininkų

Anglijoje vienas čempionato lyderių „Liverpool“ klubas 2:2 sužaidė su „West Ham United“ ekipa ir nesugebėjo iškovoti labai reikalingų trijų taškų. Pirmieji į priekį išsiveržė raudonieji, kai jau 5-ąją minutę kamuolį į vartus pasiuntė Adamas Lallana. Tačiau tada Dimitri Payet (27`) įspūdingu baudos smūgiu rezultatą išlygino, o Michailas Antonio (39`) išvedė plaktukus į priekį. Po pertraukos aikštės šeimininkams įvartį pelnė Divockas Origi (48`) ir rezultatą išlygino.