Anglijos „Premier“ lygoje susitiko du futbolo gigantai „Liverpool“ ir „Mancester United“. Po atkaklios ir kietos kovos komandos išsiskyrė taikiai 0:0.

Pirmasis kėlinys priklausė svečiams iš Mančesterio. „Raudonieji velniai“ daugiau atakavo, ilgiau kontroliavo kamuolį ir tikrino varžovų vartininko budrumą.

Antrojo kėlinio pradžia buvo panaši, tačiau vėliau „Anfield“ stadiono šeimininkai iniciatyvą perėmė ir daugiau atakų buvo rengiama jau prie svečių vartų. Porą kartų „Man United“ vartus įspūdingai gelbėjo Davidas de Gea.

Tylūs buvo abu futbolo pasaulį vasarą sudrebinę Mančesterio klubo pirkiniai Paulis Pogba ir Zlatanas Ibrahimovičius. Tuo tarpu „Liverpool“ gretose žaidimą ypač pagyvino aikštėje, likus žaisti apie pusvalandį, pasirodęs Adamas Lallana.