Trys Anglijos „Premier“ lygos futbolo klubai antradienį sužaidė draugiškas rungtynes. Savo jėgas išbandė ir UEFA Čempionų lygos finalininkas „Liverpool“.

Jis Berkenhede 3:2 (3:0) nugalėjo ketvirtojo diviziono „Tranmere Rovers“.

Liverpulio futbolininkai po pirmojo kėlinio pirmavo 3:0. 8-ąją minutę įmušė Rafaelis Camacho, 27-ąją – Sheyi Ojo, 33-ąją – Adamas Lallana.

Jurgenas Kloppas po pertraukos pakeitė visą komandą ir tuo „Tranmere Rovers“ pasinaudojo. 72-ąją minutę tikslus buvo Jonny Smithas, 81-ąją – Amadou Soukouna.

„Huddersfield Town“ 4:0 (1:0) sutriuškino kitą ketvirtojo diviziono ekipą – „Bury“.

20-ąją minutę pasižymėjo Alexas Pritchardas, 49-ąją – Chrisas Lowe’as, 59-ąją – Abdelhamidas Sabiri, 80-ąją – Collinas Quaneris.

Į „Premier“ lygą iškopusi Vulverhamptono „Wanderers“ 2:1 (1:1) įveikė „Basel“.

Šveicarijos vienuolikė pirmavo po 9-ąją minutę pelnyto Ricky van Wolfswinkelio įvarčio. 17-ąją minutę rezultatą išlygino Rafaelis Miras, o 50-ąją pergalę išplėšė Diogo Jota.

„Premier“ lygos sezonas startuos rugpjūčio 10-ąją.