tranmere rovers

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „tranmere rovers“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „tranmere rovers“.

Trys „Premier“ lygos klubai sužaidė draugiškas rungtynes

Trys Anglijos „Premier“ lygos futbolo klubai antradienį sužaidė draugiškas rungtynes. Savo jėgas išbandė ir UEFA Čempionų lygos finalininkas „Liverpool“. Jis Berkenhede 3:2 (3:0) nugalėjo ketvirtojo diviziono „Tranmere Rovers“. Liverpulio futbolininkai po pirmojo kėlinio pirmavo 3:0. 8-ąją minutę įmušė Rafaelis Camacho, 27-ąją – Sheyi Ojo, 33-ąją – Adamas Lallana. Jurgenas Kloppas po pertraukos pakeitė visą komandą ir tuo „Tranmere Rovers“ pasinaudojo.
2018-07-10

„Liverpool“ nesugebėjo įveikti trečiosios lygos klubo

Penktadienį draugiškose rungtynėse Vigane užfiksuotas netikėtumas. Šeimininkų klubo „Wigan Athletic“ nesugebėjo įveikti „Liverpool“. Kontrolinis mačas baigėsi lygiosiomis 1:1 (1:1). Šeimininkai varžovus pribloškė įvarčiu. 21-ąją minutę kamuolį į vartus nukreipė Alexas Gilbey. „Liverpool“ nuo dar didesnės gėdos išgelbėjo debiutantas. 45+1 minutę įmušė pirmąsias rungtynes Liverpulio komandos sudėtyje žaidęs Mohamedas Salah. Egiptietis pasižymėjo po Roberto Firmino rezultatyvaus perdavimo.
2017-07-15

Politinis futbolas: nacionalinis Kroatijos didvyris

Ar vienas futbolininkas galėjo pradėti Balkanų karus? Tokį klausimą savo straipsnio pradžioje užduoda Simonas Kuperis. Šiandien tęsiame jo straipsnių serijos apie politinį futbolą pristatymą ir žvelgiame į Balkanus, kuriuos praėjusio dešimtmečio pradžioje niokojo kruvini karai. Neatsiejama tų karų dalis buvo ir futbolas. Zvonimiras Bobanas jų metu tapo tikru Kroatijos nacionaliniu didvyriu.
2008-07-25

Paaiškėjo Anglijos futbolo taurės šešioliktfinalio dalyviai

Trečiadienį sužaistos dar ketverios pakartotinos Anglijos futbolo asociacijos (FA) taurės turnyro trečiojo etapo (1/32 finalo) rungtynės, kurių nugalėtojai iškopė į šešioliktfinalį.Elitinės lygos klubų dvikovoje "Manchester City" futbolininkai namuose 1:0 (0:0) įveikė "West Ham United" vienuolikę ir šešioliktfinalyje susitiks su II diviziono "Sheffield United" klubu.Į šešioliktfinalį iškopė ir "Newcastle United" komanda, savo aikštėje 4:1 (2:0) nugalėjusi antrojo diviziono "Stoke City" ekipą.
2008-01-17

Ištraukti Anglijos futbolo taurės šešioliktfinalio burtai

Pirmadienį ištraukti Anglijos futbolo asociacijos (FA) taurės turnyro šešioliktfinalio burtai, komanda suskirstę poromis.Nugalėtojo titulą ginančio Londono "Chelsea" klubo varžove bus kita elitinio diviziono "Wigan Athletic" vienuolikė.Tuo tarpu Londono "Arsenal" susitiks su antrojo diviziono "Stoke City" ekipa arba "Newcastle United" futbolininkais. 1/32 finalo šių komandų mačas sekmadienį baigėsi be įvarčių (0:0) ir klubams teks žaisti pakartotinas rungtynes.