30
„Wigan Athletic“ – „Liverpool“ 1:1 (nuotr. SCANPIX)

Penktadienį draugiškose rungtynėse Vigane užfiksuotas netikėtumas. Šeimininkų klubo „Wigan Athletic“ nesugebėjo įveikti „Liverpool“. Kontrolinis mačas baigėsi lygiosiomis 1:1 (1:1).

30

Šeimininkai varžovus pribloškė įvarčiu. 21-ąją minutę kamuolį į vartus nukreipė Alexas Gilbey.

„Liverpool“ nuo dar didesnės gėdos išgelbėjo debiutantas. 45+1 minutę įmušė pirmąsias rungtynes Liverpulio komandos sudėtyje žaidęs Mohamedas Salah. Egiptietis pasižymėjo po Roberto Firmino rezultatyvaus perdavimo.

Jurgenas Kloppas per rungtynių pertrauką pakeitė visą savo vienuoliktuką. Tai pergalės neatnešė – 1:1.

„Liverpool“ praėjusiame Anglijos „Premier“ lygos sezone užėmė ketvirtąją vietą. „Wigan Athletic“ antrajame pagal pajėgumą divizione liko 23-as ir iškrito į trečiąjį.

„Liverpool“ sužaidė antrąjį draugišką mačą. Liverpulio futbolininkai trečiadienį 4:0 sutriuškino „Tranmere Rovers“.