wigan athletic

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „wigan athletic“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „wigan athletic“.

Spjūvio į veidą sulaukęs argentinietis paleido į darbą kumščius

Šiame sezone varžovus nuo žemės paviršiaus šluojantis Mančesterio „City" klubas sulaukė netikėto smūgio Anglijos futbolo asociacijos (FA) taurės varžybose. Penktajame taurės etape Anglijos futbolo „Priemier" lygos lyderiai išvykoje 0:1 netikėtai pralaimėjo „Wigan Athletic" klubui. Šiame sezone vos trečiame pagal pajėgumą Anglijos futbolo čempionate žaidžiantys „Wigan Athletic" futbolininkai savo gerbėjams padovanojo didelę šventę. Deja, ne visi sirgaliai džiaugėsi garbingai.
2018-02-20

Už apspjautą varžovą – šešerių rungtynių disvalifikacija

Londono „West Ham United“ saugas Arthuras Masuaku sulaukė griežtos nuobaudos. Futbolininkas diskvalifikuotas šešerios rungtynėms, nes savaitgalį mačo metu apspjovė varžovą. Incidentas įvyko šeštadienį, per FA taurės ketvirtojo etapo susitikimą tarp „Wigan Athletic“ – „West Ham United“. 49-ąją minutę šeimininkų futbolininkas Nickas Powellas stumtelėjo A. Masuaku. 24-erių prancūzas neliko skolingas ir spjovė varžovo link.
2018-01-29

FA taurė: į kitą etapą žengė ne visos „Premier“ lygos komandos

Anglijoje vyksta FA taurės trečiojo etapo rungtynės. Jos stipriausioms šalies komandoms susiklostė skirtingai. Didžiausia sensacija užfiksuota Koventryje, kur pasirodymą baigė „Stoke City“, 1:2 (0:1) pralaimėjusi ketvirtojo Anglijos diviziono „Coventry City“. Rezultatą 54-ąją minutę 11 metrų baudiniu buvo išlyginęs Charlie Adamas.
2018-01-06

„Liverpool“ nesugebėjo įveikti trečiosios lygos klubo

Penktadienį draugiškose rungtynėse Vigane užfiksuotas netikėtumas. Šeimininkų klubo „Wigan Athletic“ nesugebėjo įveikti „Liverpool“. Kontrolinis mačas baigėsi lygiosiomis 1:1 (1:1). Šeimininkai varžovus pribloškė įvarčiu. 21-ąją minutę kamuolį į vartus nukreipė Alexas Gilbey. „Liverpool“ nuo dar didesnės gėdos išgelbėjo debiutantas. 45+1 minutę įmušė pirmąsias rungtynes Liverpulio komandos sudėtyje žaidęs Mohamedas Salah. Egiptietis pasižymėjo po Roberto Firmino rezultatyvaus perdavimo.
2017-07-15

„Arsenal“ išsigelbėjo mače prieš QPR, šešių įvarčių „Reading“ ir „Fulham“ drama baigėsi taikiai

Šeštadienį žaidžiamos šešios IX Anglijos „Premier“ lygos turo rungtynės. Londono „Arsenal“ savo žiūrovų akivaizdoje po atkaklios kovos rezultatu 1:0 įveikė dešimtyje mačą baigusius „Queens Park Rangers“ futbolininkus. Likus dešimt minučių iki mačo pabaigos iš aikštės buvo išvytas QPR gynėjas Stephanas M'Bia, todėl tuo netruko pasinaudoti varžovų vartus užgulę „kanonieriai“. Jau po keturių minučių „Arsenal“ saugas Mikelis Arteta pelnė pergalę atnešusį įvartį.
2012-10-27

„Premier“ lyga: „West Ham“ sutriuškino „Fulham“, „Tottenham Hotspur“ ir toliau buksuoja

Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygoje žaidžiamos šešios trečiojo turo rungtynės. Antrą pergalę per tris turus iškovojo Londono „West Ham United“ ekipa, namuose triuškinančiu rezultatu 3-0 įveikusi Londono „Fulham“ vyrus. Visą darbą „plaktukai“ padarė dar pirmajame kėlinyje: vos 2-ąją mačo minutę po Ricardo Vaz Te perdavimo pasižymėjo vienas „West Ham United“ lyderių Kevinas Nolanas, o 29 ir 41 minutėmis persvarą įtvirtino Winstonas Reidas ir Matthew Tayloras.
2012-09-01

„Wigan Athletic“ futbolininkai nukovė ir „Arsenal“

Pirmadienio vakarą buvo žaidžiamos vienerios Anglijos „Premier lygos rungtynės, kuriose vienas lygos autsaiderių, “Wigan Athletic„ klubas kiek netikėtai įveikė trečioje vietoje esantį Londono “Arsenal„. Per paskutines penkias rungtynes keturias pergales iškovoję “Wigan Athletic„ futbolininkai, matyt, labai nenori atsisveikinti su aukščiausiuoju šalies futbolo divizionu, nes pastarosiose dvejose rungtynėse sugebėjo įveikti galingas “Manchester United„ ir “Arsenal" ekipas.
2012-04-17

K. Dalglishas: „Liverpool“ turi keisti žaidimo filosofiją

Po skaudžių pralaimėjimų „Queens Park Rangers“ ir Anglijos Premier lygos autsaiderių, „Wigan Athletic“ ekipoms, Liverpulio „Liverpool“ komandos treneris, Kenny Dalglishas teigia, kad norint teigiamų rezultatų, klubui teks keisti žaidimo filosofiją. Pralaimėjimas „Anfielde“ buvo jau penktasis per šešerias paskutines Premier lygos rungtynes, o tai reiškia, kad šį sezoną, per 15 namų stadione vykusių rungtynių, „Liverpool“ iškovojo pergales vos penkiose.
2012-03-26

Anglas traumavo ir varžovą, ir teisėją

Balsas.lt skaitytojas praneša, kad Anglijos „Premier“ lyga seniai garsėja kietu, vyrišku žaidimu ir čia futbolininkai retai kada skundžiasi pražangomis. Tačiau praėjusio savaitgalio rungtynėse tarp „Birmingham City“ ir „Wigan Athletic“ ekipų gerokai kliuvo ne tik žaidėjui, bet ir teisėjui.
2010-03-04

„Chelsea“ – vienvaldė „Premier“ lygos lyderė

Vakar dviem susitikimais prasidėjo antrasis Anglijos „Premier“ lygos turas. Antrąją pergalę iškovojo vienas pirmenybių favoritų Londono „Chelsea“ klubas. Carlo Ancelotti auklėtiniai svečiuose rezultatu 3:1 (0:1) nugalėjo „Sunderland“ ekipą. Pirmieji šiame susitikime pasižymėjo aikštės šeimininkai. 18 minutę Petrą Cechą nuginklavo tik šią vasarą „Sunderland“ klubą papildęs puolėjas Darrenas Bentas.