wanderers

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „wanderers“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „wanderers“.

Staigmena Anglijoje: degusį „Man Utd“ užgesino sezono išsišokėliai

Antradienio vakarą Anglijos „Premier“ lygoje tęsėsi 32-asis turas. Kiek netikėtą ir skaudų pralaimėjimą patyrė įspūdingą formą iki šiol demonstravęs „Manchester United“ klubas, kovojantis dėl vietos lentelės „ketvirtuke“. „Man Utd“ išvykoje įmušė pirmieji, bet galiausiai 1:2 (1:1) turėjo pripažinti „Wolverhampton Wanderers“ pranašumą.
2019-04-02

Anglija: nutrauktas žvaigždės prakeiksmas ir penki įvarčiai Londono derbyje

Centrinėse Anglijos „Premier“ lygos antrojo turo rungtynėse įmušti penki įvarčiai. Londono „Chelsea“ savo stadione 3:2 (2:2) palaužė to paties miesto „Arsenal“ futbolininkus. Keturi įvarčiai pelnyti pirmajame kėlinyje. Puikiomis progomis nepasinaudojo iš dėkingų padėčių į vartus nepataikę „Arsenal“ lyderiai Mesutas Ozilas ir Pierre’as-Emerickas Aubameyangas. Į kiekvieną šių momentų įvarčiais atsakė „Chelsea“. 9-ąją minutę po Marcoso Alonso perdavimo iš kairės įmušė Pedro.
2018-08-18

Anglijos „Premier“ lygoje – nauji veidai ir spalvos

Futbolo gerbėjai nekantriai laukė šio momento – rugpjūčio 10 dieną prasidės populiariausios pasaulyje Anglijos „Premier“ lygos pirmenybės. Šios šalies čempionato, kuriame rungtyniaus daugybė futbolo žvaigždžių, kovas rodys vaizdo transliacijų internetu platforma viaplay.lt ir „TVPlay Sports“ (buvęs „Viasat Sport Baltic“) kanalas. Čempionate, kuris baigsis 2019 metų gegužės 12-ąją, vėl kovos 20 klubų. Pirmenybės prasidės „Manchester United“ ir „Leicester City“ rungtynėmis.
2018-08-09

„Premier“ lygos apžvalga: du praėjusio sezono vidutiniokai šiemet brausis į dešimtuką?

Portalas tv3.lt tęsia pažintį su artėjančio Anglijos „Premier“ lygos sezono komandomis. Šįkart po padidinamuoju stiklu atsidūrė pavasarį 11–15 vietose finišavusios futbolo komandos. Londono „Crystal Palace“ Treneris. Roy Hodgsonas. Sudėtis. Vartininkai: Vicente Guaita, Wayne’as Hennessey, Julianas Speroni.
2018-08-08

Trys „Premier“ lygos klubai sužaidė draugiškas rungtynes

Trys Anglijos „Premier“ lygos futbolo klubai antradienį sužaidė draugiškas rungtynes. Savo jėgas išbandė ir UEFA Čempionų lygos finalininkas „Liverpool“. Jis Berkenhede 3:2 (3:0) nugalėjo ketvirtojo diviziono „Tranmere Rovers“. Liverpulio futbolininkai po pirmojo kėlinio pirmavo 3:0. 8-ąją minutę įmušė Rafaelis Camacho, 27-ąją – Sheyi Ojo, 33-ąją – Adamas Lallana. Jurgenas Kloppas po pertraukos pakeitė visą komandą ir tuo „Tranmere Rovers“ pasinaudojo.
2018-07-10

Vargas su antrojo diviziono klubais: „Arsenal“ žaidė pratęsimą, „City“ mušė baudinius

Anglijos futbolo lygos taurės varžybos netapo lengvu pasivaikščiojimu favoritams. „Premier“ lygos lyderė „Manchester City“ namie niekaip negalėjo atrakinti Vulverhamptono „Wanderers“ vartų. Pagrindinis rungtynių laikas baigėsi be įvarčių, pratęsimas – irgi 0:0. Teko mušti 11 metrų baudinius. Tiksliai smūgiavo „City“ futbolininkai Kevinas De Bruyne, Yaya Toure ir Leroy’us Sane.
2017-10-25

Iš taurės varžybų pasitraukė penki „Premier“ lygos klubai, tarp jų – „Liverpool“

Anglijos lygos taurės varžybose pasirodymą baigė „Liverpool“ futbolininkai. Jie svečiuose 0:2 (0:0) pralaimėjo „Leicester City“. 65-ąją minutę įmušė Shinji Okazaki. Japonas 78-ąją minutę atliko rezultatyvų perdavimą, o kamuolį į vartus nukreipė Islamas Slimani.
2017-09-20

Širdies smūgį išgyvenęs F. Muamba kalba ir reaguoja į aplinką

Klinikinę mirtį rungtynėse patyręs „Bolton Wnderers“ gynėjas Fabrice Muamba jau kalba ir reaguoja į aplinką. Apie itin pagerėjusią futbolininko būklę pranešė Londono „Chest“ ligoninės atstovai. Gynėjo tragedija suvienijo futbolinininkus. Daugelis geriausių pasaulio žvaigždžių savo socialinių tinklų profiliuose ne kartą pabrėžė, kad meldžiasi už F.Muambą ir tiki, kad stebuklas gali įvykti.
2012-03-20

R. van der Vaartas: F. Muambai dabar padėti gali tik Dievas

„Tai baisiausia diena mano gyvenime“, - prisiminęs šeštadienį Anglijos taurės ketvirtfinalio rungtynėse vykusią dramą kalbėjo kraupaus įvykio liudininkas „Tottenham Hotspur“ saugas Rafaelis van der Vaartas. Anglijos taurės ketvirtfinalio rungtynėse Totenhame „Bolton Wanderers“ futbolininkas 23 metų Fabrice'as Muamba 41-ą žaidimo minutę susmuko aikštės viduryje – sustojo širdis.
2012-03-19

Kiaulių gripas pakirto „Manchester City“

Į „Manchester City“ klubo gretas prasiskverbė kiaulių gripas. 20 metų saugui Vladimirui Weissui buvo liepta likti namuose, nes šeštadienį, po „Premier“ lygoje pasiektos pergalės prieš „Chelsea“ ekipą, buvo nustatyta, jog jis yra užsikrėtęs H1N1 virusu. Dabar „Man. City“ patvirtino, kad puolėjas Craigas Bellamy susidūrė su lygiai tokia pačia problema, kaip ir Weiss. Iš keleto komandos personalo narių taip pat paimti mėginiai, kadangi jiems pasireiškė panašaus gripo simptomai.