Anglijos futbolo lygos taurės varžybos netapo lengvu pasivaikščiojimu favoritams.

„Premier“ lygos lyderė „Manchester City“ namie niekaip negalėjo atrakinti Vulverhamptono „Wanderers“ vartų. Pagrindinis rungtynių laikas baigėsi be įvarčių, pratęsimas – irgi 0:0.

Teko mušti 11 metrų baudinius. Tiksliai smūgiavo „City“ futbolininkai Kevinas De Bruyne, Yaya Toure ir Leroy’us Sane. „Manchester City“ triumfavo 3:1.

Pratęsimo prireikė Londono „Arsenal“. Jis savo stadione 2:1 (0:1) palaužė „Norwich City“.

Svečiai ilgą laiką pirmavo po Josho Murphy įvarčio, įmušto 34-ąją minutę.

85-ąją rezultatą išlygino Edwardas Nketiah. Tas pats 18-metis per pratęsimą atvedė komandą į pergalę, pasižymėjęs 96-ąją minutę.

„Premier“ lygos klubų dvikovoje triumfavo „Manchester United“, svečiuose 2:0 (1:0) įveikęs „Swansea City“.

Dublį įmušė Jesse Lingardas (21, 59 minutėmis).

Sensacingą pralaimėjimą patyrė „Premier“ lygos autsaideris Londono „Crystal Palace“, svečiuose 1:4 (1:2) neatsilaikęs prieš „Bristol City“.

„Crystal Palace“ pirmavo po Bakary Sako įvarčio (21 min.).

Pergales vienodais rezultatais – 3:1 – namie iškovojo „Leicester City“ ir „Bournemouth“. Pirmoji įveikė „Leeds United“, antroji – „Middlesbrough“.

„Leicester City“ įvarčius mušė Kelechi Iheanacho (30 min.), Islamas Slimani (71 min.) bei Riyadas Mahrezas (88 min.), „Bournemouth“ – Jackas Simpsonas (49 min.), Callumas Wilsonas (75 min.) ir Benikas Afobe (83 min.).

Antrasis „Bournemouth“ tikslus smūgis atliktas nuo 11 metrų žymos.