jesse lingardas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „jesse lingardas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „jesse lingardas“.

Futbolas namo negrįš: kroatų dūris per pratęsimą nužudė anglus

Kroatijos rinktinė sukūrė stebuklą. Prieš mėnesį nedaug kas tikėjosi, kad ši maža šalis pateks į jo didenybės futbolo pasaulio čempionato finalą. Apie keturis milijonus gyventojų turinčios valstybės rinktinė trečiadienį turnyro pusfinalyje po pratęsimo 2:1 įveikė futbolo tėvynės Anglijos atstovus. Nei Anglijos rinktinės treneris Garethas Southgate’as, nei Kroatijos komandos strategas Zlatko Daličius sudėtyse netikėtumų nepateikė.
2018-07-11

Galvomis įvarčius mušę anglai – pasaulio čempionato pusfinalyje

Harry Maguire’as ir Dele Alli pelnė įvarčius galvomis ir atvedė Anglijos rinktinę į pasaulio čempionato pusfinalį. Anglai Samaroje 2:0 (1:0) nugalėjo švedus. Rungtynės prasidėjo atsargiai. Anglijos komanda kontroliavo kamuolį, o Švedijos futbolininkai pavyzdingai gynėsi. Anglai į priekį išsiveržė sužaidus pusvalandį. 30-ąją minutę Ashley Youngas pakėlė kampinį, o įvartį galva pelnė H. Maguire’as (1:0). Anglijos rinktinė paskutinę kėlinio minutę galėjo padvigubinti skirtumą.
2018-07-07

„Manchester United“ ir „Chelsea“ kaktomuša: trys įvarčiai ir teisėjo klaida

Centrinėje 28-ojo Anglijos „Premier“ lygos turo dvikovoje „Manchester United“ futbolininkai namie 2:1 (1:1) palaužė duobėje esantį Londono „Chelsea“ klubą. Svečiai pirmieji išsiveržė į priekį, kai po greitos kontraatakos galingu smūgiu pasižymėjo Willianas (32 min.). Tačiau šeimininkai netrukus lygino rezultatą - po puikių perdavimų tiesiai prieš vartininką išvestas Romelu Lukaku neklydo.
2018-02-25

„United“ į penktąjį etapą žengė užtikrintai

„Manchester United“ užtikrintai žengė į penktąjį FA taurės turnyro etapą. Mančesterio futbolininkai svečiuose 4:0 (1:0) sutriuškino „Yeovil Town“. „Manchester United“ vargo iki pirmojo kėlinio pabaigos. 41-ąją minutę kamuolį į varžovų vartus pasiuntė Marcusas Rashfordas. Trys įvarčiai įmušti po pertraukos. 61-ąją minutę tikslus buvo Anderis Herrera, 89-ąją – Jesse Lingardas, 93-ąją – Romelu Lukaku.
2018-01-27

„Manchester United“ pergalę atnešė nuostabūs įvarčiai

Vangiai pirmajame kėlinyje žaidęs „Manchester United“ atkuto antrajame. Mančesterio futbolininkai pirmadienį Liverpulyje mušė nuostabius įvarčius ir 2:0 (0:0) nugalėjo „Everton“. Pirmojoje rungtynių dalyje „Manchester United“ futbolininkai žaidė blankiai. Viskas pasikeitė po pertraukos. 57-ąją minutę puikiu tolimu smūgiu pasižymėjo Anthony Martialis, 81-ąją – Jesse Lingardas. Abiems futbolininkams asistavo Paulis Pogba.
2018-01-01

Jose Mourinho: 300 milijonų – per mažai, norint laimėti „Premier“ lygą

Nuo to laiko, kai Jose Mourinho 2016-aisiais perėmė „Manchester United“ vairą, klubas naujiems futbolininkams išleido beveik 300 milijonų svarų sterlingų. Portugalas mano, kad tai – nepakankama suma. „Didis futbolo klubas ir didi komanda yra du skirtingi dalykai. Ekipą kuriame antrus metus, tam 300 milijonų – nepakankamai. Didiesiems klubams kainos yra kitokios nei likusiems. Didieji klubai baudžiami dėl savo didybės ir istorijos“, – kalbėjo J. Mourinho.
2017-12-26

„Premier“ lygoje – kalėdiniai „United“ ir „Bournemouth“ stebuklai

Kalėdinį Anglijos „Premier“ lygos stebuklą sukūrė „Manchester United“ futbolininkai. Jie išsigelbėjo ir namie 2:2 (1:2) sužaidė su „Burnley“. „Manchester United“ gretose dubliu pasižymėjo Jesse Lingardas (53, 91 minutė). „Burnley“ įvarčius pelnė Ashley Barnesas (3 min.) bei Stevenas Defouras (36 min.). Panašiai išsigelbėjo ir „Bournemouth“, namie 3:3 (1:1) išsiskyręs su Londono „West Ham United“. Pastarųjų neišgelbėjo Marko Arnautovičiaus dublis (81, 89 min.
2017-12-26

„Manchester United“ nesugebėjo įveikti mažumoje žaidusio „Leicester City“

Nors Juanas Mata įmušė du puikius įvarčius, ispano atstovaujama „Manchester United“ pergalės neiškovojo. Mančesterio komanda svečiuose 2:2 (1:1) sužaidė su „Leicester City“ futbolininkais. Juos išgelbėjo gynėjo įvartis paskutinę minutę. Pirmąjį tikslų smūgį po kontratakos ir Riyado Mahrezo perdavimo atliko „Leicester City“ žvaigždė Jamie Vardy. Tai įvyko 27-ąją rungtynių minutę. 40-ąją protingai sužaidė J. Mata.
2017-12-23

Anglijoje krito šalies vicečempionai

Antradienį startavo Anglijos „Premier“ futbolo lygos 14-asis turas. Jis neapsiėjo be netikėtumų. Londono „Tottenham Hotspur“ svečiuose 1:2 (0:2) pralaimėjo 2016-ųjų Anglijos čempionei „Leicester City“. Šeimininkams įvarčius mušė lyderiai. 13-ąją minutę tikslus buvo Jamie Vardy, o per pridėtą pirmojo kėlinio laiką (45+1 minutė) Riyadas Mahrezas. Anglijos vicečempionai nepasidavė. 79-ąją minutę pasižymėjo Harry Kane’as, bet „Tottenham Hotspur“ nebeišsigelbėjo.