24
„Manchester City“ – „Manchester United“ 0:0 (nuotr. SCANPIX)

Ketvirtadienį sužaistos didžiulį ažiotažą kėlusios rungtynės – Mančesterio derbis. Nei namie kovojusi „Manchester City“, nei svečių teisėmis rungtyniavusi „Manchester United“ įvarčių nepelnė.

24

Paskutinis 34-ojo turo mačas prasidėjo svečių aktyvumu. Po išpuolio dešiniuoju kraštu apsigynė Pablo Zabaleta.

Bene geriausia rungtynių proga pasižymėti taip pat buvo dvikovos pradžioje. Iš arti mušęs „Manchester City“ atakų lyderis Sergio Aguero pataikė į virpstą.

Kėlinio viduryje į priekį galėjo išsiveržti svečiai. Suklydo „Manchester City“ vartininkas Claudio Bravo, bet tuo „United“ nepasinaudojo.

Sužaidus pusvalandį, puikiu smūgiu iš toli išsiskyrė S. Aguero. Argentiniečio muštą kamuolį pagavo vartininkas Davidas de Gea.

Kėlinį baigė fantastiška „United“ proga. Po standartinės padėties ir Marcuso Rashfordo perdavimo į vartus nepataikė Anderis Herrera.

Antrojoje rungtynių dalyje dominavo „Manchester City“. Kėlinį pradėjo panašūs Raheemo Sterlingo ir S. Aguero smūgiai. Po abiejų kamuolį pagavo D. de Gea.

Sužaidus valandą, pavojingai iš toli mušė Kevinas De Bruyne, o galva po kampinio – gynėjas Nicolas Otamendi.

Rungtynes nusprendė pagyvinti Marouane’as Fellaini. „Manchester United“ saugas gavo geltoną kortelę, o už minutės galva specialiai stuktelėjo S. Aguero. Mačo teisėjas Martinas Atkinsonas nedvejojo – epizodas vertas raudonos kortelės.

„Manchester City“, turėdama žaidėjo persvarą, atakavo dar intensyviau. Per pridėtą laiką tikslas pasiektas – po S. Aguero perdavimo kamuolį į tinklą pasiuntė Gabrielis Jesus. Brazilas ilgai džiūgavo, bet staiga užmetė akį į šoninį teisėją. Jis buvo pakėlęs vėliavėlę – nuošalė.

Įvarčių nepelnyta – 0:0. „United“ nepralaimėjo 24 rungtynių iš eilės ir pakartojo prieš šešerius metus užfiksuotą klubo rekordą. Šiemet „Manchester United“ (64 taškai) lygos turnyro lentelėje rikiuojasi penktojoje vietoje, „Manchester City“ (65 tšk.) – laipteliu aukščiau.

„Manchester City“ – „Manchester United“ 0:0

Įspėti: 83 min. Marouane’as Fellaini („Manchester United“), 89 min. Gabrielis Jesus („Manchester City“).

Pašalintas: 84 min. Marouane’as Fellaini („Manchester United“).

„Manchester City“: Claudio Bravo (79 min. Willy Caballero), Pablo Zabaleta, Vincentas Kompany, Nicolas Otamendi, Aleksandaras Kolarovas, Yaya Toure, Fernandinho, Raheemas Sterlingas (86 min. Gabrielis Jesus), Kevinas De Bruyne, Leroy Sane (80 min. Jesus Navas), Sergio Aguero.

„Manchester United“: Davidas de Gea, Antonio Valencia, Ericas Bailly, Daley Blindas, Matteo Darmianas, Anderis Herrera, Michaelas Carrickas, Marouane’as Fellaini, Marcusas Rashfordas (93 min. Ashley Youngas), Henrikhas Mkhitaryanas (86 min. Timothy Fosu-Mensah), Anthony Martialis (80 min. Jesse Lingardas).