Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „marcusas rashfordas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „marcusas rashfordas“.

„Manchester United“ klubas nubaudė praėjusią savaitę savo linksmybėmis įklimpusį Marcusą Rashfordą. Praėjusį penktadienį M. Rashfordas nedalyvavo „Manchester United“ treniruotėje, o to priežastis – dvi dienas trukusios linksmybės Belfaste. Pranešama, jog po audringų naktų, jis nesugebėjo surasti jėgų atvykti į treniruotes.

„Man Utd“ treneris patvirtino, kad klubas pratęsė kontraktus su 4 pagrindiniais žaidėjais

„Manchester United“ vyriausiasis treneris Erikas ten Hagas patvirtino, jog klubas pratęsė kontraktus dar vieneriems metams su keturiais pagrindiniais komandos žaidėjais. Marcuso Rashfordo, Diogo Daloto, Fredo ir Luke Shaw pasirašyti kontraktai su „Raudonaisiais velniais“ galiojo paskutinius metus, tačiau klubas turėjo galimybę pratęsti sutartis dar 12 mėnesių. „Taip, galiu tai patvirtinti. Džiaugiamės, nes komanda eina teisinga kryptimi ir šie žaidėjai įdeda didelį indėlį.
2022-12-26

Gražus gestas: Rashfordas įmuštą įvartį skyrė mirusiam draugui

Anglijos rinktinė 2022 m. Pasaulio taurės B grupės paskutinio turo rungtynėse užtikrintai 3:0 nugalėjo Velso futbolininkus ir tapo šios grupės nugalėtoja. Vienas iš pagrindinių pergalės kalvių buvo Marcusas Rashfordas, kuris ne tik pelnė du įvarčius, bet ir rezultatyviu perdavimu prisidėjo prie trečiojo. Pirmasis įvartis buvo įmuštas 50-ą minutę, kai buvo atliktas nuostabus laisvas smūgis. Po šio įvarčio M.Rashfordas priklaupė ant kelių bei pirštais parodė į dangų.
2022-11-30

Anglijos futbolo rinktinės fanas pasodintas į kalėjimą: tiesiogiai transliavo savo rasistinį išpuolį

Po Europos futbolo čempionato finalo, kuriame Marcusas Rashfordas, Jadonas Sancho ir Bukayo Saka nerealizavo 11 m baudinių, Anglijos rinktinės fanų nervai neatlaikė ir jie pradėjo rasistiškai įžeidinėti minėtų futbolininkų trejetą. Su rasizmu kovojantys anglai ėmėsi griežtų priemonių prieš tokius sirgalius – ne vienas iš jų atsidūrė teisiamųjų suole. Neseniai pranešta, kad 52-ejų Jonathanas Bestas dėl savo rasistinio išpuolio 10 savaičių sėdės kalėjime.
2021-11-04

Rasistines žinutes „Facebook“ tinkle rašinėjusiam Anglijos futbolo fanui skirta lygtinė laisvės atėmimo bausmė

43-ejų Anglijos rinktinės sirgalius Scottas McCluskey teisme prisipažino, kad po pralaimėto „Euro 2020“ finalo „Facebook“ tinkle rašinėjo rasistines žinutes, skirtas Marcusui Rashfordui, Bukayo Saka ir Jadonui Sancho, neįmušusiems 11 m baudinių. Teismas nusprendė S. McCluskey skirti 14 savaičių lygtinę laisvės atėmimo bausmę. Į kalėjimą fanui nereikės sėsti, jei per artimiausius 18 mėnesių jis nepažeis įstatymų ir 30 dienų lankys specialius kursus, kuriuose mokysis pakantumo kitiems žmonėms.
2021-09-10

Po rasizmo apraiškų Anglijos kapitonas pratrūko: „Mums tokių aistruolių nereikia“

Marcusas Rashfordas, Jadono Sancho ir Bukayo Saka Euro 2020 finale neįmušė 11 metrų baudinių, o Anglijos rinktinė pralaimėjo Italijos ekipai. Daugiau nei 60 tūkst. Anglijos rinktinės sirgalių „Wembley“ stadione bei dar daugiau prie televizorių ekranų buvo įsiutę ir nusivylę. Anglijos gatvės buvo nusėtos šiukšlėmis, didžiulis M.Rashfordo piešinys gimtajame mieste buvo sugadintas, o socialiniuose tinkluose plito rasistinės žinutės.
2021-07-13

Baudinio nepataikęs Anglijos puolėjas atsivėrė: „Tą kartą atrodė kažkas ne taip“

Anglijos rinktinės puolėjas Marcusas Rashfordas atsiprašė už Euro 2020 čempionato finale neįmuštą baudinį į Italijos rinktinės vartus, tačiau sulaukęs rasistiškų komentarų jis teigė, kad „niekada neatsiprašys už tai, koks yra“. M.Rashfordas, kartu su Jadonu Sancho ir Bukayo Saka neįmušė 11 metrų baudinių, o po to šie žaidėjai sulaukė daugybės įžeidžiančių ir rasistiškų komentarų, o M.Rashfordo gimtajame mieste Withingtone buvo sugadintas jo atvaizdas piešinyje ant sienos.
2021-07-13

Apmaudų pralaimėjimą patyrę Anglijos sirgaliai pasitiko liūdną rytą: guodė ir princas Williamas

Liūdnas rytas pirmadienį išaušo Anglijos futbolo rinktinei ir jos sirgaliams. Šalis mėgina atsigauti po šoką sukėlusio sekmadieninio Anglijos futbolo rinktinės pralaimėjimo Europos futbolo čempionate italams. Anglai itin sėkmingai pradėjo rungtynes ir pirmąjį įvartį įmušė jau antrąją rungtynių minutę. Tačiau artėjant pagrindiniam rungtynių laikui italai rezultatą išlygino. Vėliau buvo žaidžiamas pratęsimas, po kurio buvo surengta baudinių serija.
2021-07-12

Dramatiškai laimėjęs „Man Utd“ pakilo į antrą vietą „Premier“ lygoje

„Manchester United“ Anglijos „Premier“ lygoje minimaliu rezultatu 1:0 įveikė „Wolves“ futbolininkus ir turnyrinėje lentelėje pakilo į antrąją vietą. Bruno Fernandesas 34-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau Rui Patricio sėkmingai atrėmė kamuolį. Edinsonas Cavani 70-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartų tinklą. Visgi teisėjas užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.
2020-12-30

Po skandalingų anglų rungtynių Bulgarijoje – jautrus žaidėjo įrašas

Anglijos vyrų futbolo rinktinė pirmadienio vakarą atrankoje į 2020-ųjų Europos futbolo čempionatą sužaidė bene pačias įsimintiniausias rungtynes. Įspūdinga pergale 6:0 pažymėta dvikova Bulgarijoje sukėlė ir rimtą rasizmo skandalą. Anglijos futbolo rinktinės nariai ryškaus pėdsako futbolo pasaulyje nepalikusiose šalyse įprastai jaučiasi maloniai – juk tai žvaigždžių kupina komanda, kurią nori pamatyti dauguma sirgalių. Vis tik, reikalai Bulgarijoje susiklostė priešingai ir skaudžiai.