Mančesterio derbį laimėjo ir Anglijos „Premier“ lygos viršūnėje atotrūkį padidino „City“ futbolininkai. Jie sekmadienį svečiuose 2:1 (1:1) nugalėjo „United“.

Atrodė, kad svečiai pelnė įvartį į rūbinę. 43-ąją minutę pasižymėjo Davidas Silva. Vis dėlto, „City“ džiaugėsi neilgai. Antrąją pridėto pirmojo kėlinio laiko minutę (45+1) tikslus buvo Marcusas Rashfordas.

„City“ pergalę lėmė gynėjo Nicolaso Otamendi įvartis. Argentinietis įmušė 54-ąją minutę.

Prieš tai vykęs Mersisaido derbis baigėsi lygiosiomis 1:1 (1:0).

Namie žaidusius „Liverpool“ futbolininkus 42-ąją minutę į priekį išvedė Mohamedas Salah. 77-ąją minutę 11 metrų baudinį realizavo „Everton“ puolėjas Wayne’as Rooney.

Du taškus prarado Londono „Arsenal“, svečiuose 1:1 (0:1) sužaidęs su „Southampton“.

Šeimininkai pirmavo po Charlie Austino įvarčio, pelnyto 3-ąją minutę. 88-ąją rezultatą išlygino Olivier Giroud.

„City“ (46 taškai) pirmauja „Premier“ lygoje, lenkdama „United“ (35 tšk.). „Liverpool“ (30 tšk.) – ketvirtas, „Arsenal“ (29 tšk.) – penktas, „Everton“ (19 tšk.) – 10-as, „Southampton“ (18 tšk.) – 11-as.