vincentas kompany

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „vincentas kompany“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „vincentas kompany“.

Nuostabų įvartį pelnęs „Man City“ gynėjas: „Visi man sakė nesmūgiuoti“

Pirmadienį Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse čempionų titulą ginantys „Man City“ futbolininkai šventė labai svarbią pergalę 1 – 0 prieš „Leicester City“ vienuolikę. Dvikovos laimėtojams vienintelį įvartį fantastišku smūgiu iš tolimos distancijos 70-ąją minutę pelnė gynėjas Vincentas Kompany. 33-ejų metų belgas po rungtynių žiniasklaidos atstovams atskleidė, kad komandos draugai jam liepė neatlikti šio smūgio.
2019-05-07

90 minučių iki triumfo Anglijoje – kapitonas padovanojo žūtbūtinę „Man City“ pergalę

Viena pergalė. Tiek iki triumfo Anglijos „Premier“ lygoje liko „Manchester City“ klubui, priešpaskutiniame ture laimėjusiam dramą prieš „Leicester“ futbolininkus. „Man City“ namuose svečius iš Lesterio įveikė tik po atkaklios kovos – savų žiūrovų akivaizdoje miestiečiai šventė 1:0 (0:0), o vienintelį rungtynių įvartį iš maždaug 30-ies metrų fantastiniu smūgiu pelnė kapitonas Vincentas Kompany.
2019-05-06

Geros žinios belgams – traumas išsigydė patyrę gynėjai

Belgijos futbolo rinktinė sulaukė gerų žinių – į rikiuotę grįžo traumas išsigydę patyrę gynėjai Vincentas Kompany ir Thomas Vermaelenas. „V. Kompany visiškai pasveiko ir yra lygiaverte 23 futbolininkų dalimi. Taip pat, kaip ir T. Vermaelenas, kuris jau buvo ant atsarginių žaidėjų suolo rungtynėse su Tuniso komanda“, – atkreipė dėmesį Belgijos rinktinės treneris Roberto Martinezas. Abu gynėjai praleido pirmuosius du pasaulio čempionato Rusijoje mačus.
2018-06-26

„Manchester City“ futbolininkų rankose - pirmasis sezono trofėjus

„Manchester City“ klubas iškovojo pirmąjį sezono trofėjų - Anglijos lygos taurę (EFL). Finale Pepo Guardiolos auklėtiniai 3:0 (1:0) sutriuškino Lodono „Arsenal“ fubtolininkus. Įvarčius nugalėtojams pelnė Sergio Aguero (18 min.), Vincentas Kompany (58 min.) ir Davidas Silva (65 min.). „Manchester City“ komandai tai buvo penktoji EFL taurė.
2018-02-25

Anksti pasižymėję „Manchester City“ futbolininkai sutriuškino Crystal Palace“

Žaibiškai pirmąjį įvartį pelnę „Manchester City“ futbolininkai net 5:0 namuose susitvarkė su „Crystal Palace“ ekipa. Pirmasis rungtynių įvartis krito jau antrąją minutę. Visiškai laisvas baudos aikštelėje liko Davidas Silva, kuris surado kamuolį ir stipriu smūgiu išvedė „mėlynuosius“ į priekį. Jau po pertraukos puikiu smūgiu persvarą padvigubino Vincentas Kompany (49`). Jis itin tiksliu smūgiu po perdavimo iš krašto nuginklavo varžovų vartininką.
2017-05-06

Nuvylęs Mančesterio derbis – ažiotažą kėlusi dvikova baigėsi be įvarčių

Ketvirtadienį sužaistos didžiulį ažiotažą kėlusios rungtynės – Mančesterio derbis. Nei namie kovojusi „Manchester City“, nei svečių teisėmis rungtyniavusi „Manchester United“ įvarčių nepelnė. Paskutinis 34-ojo turo mačas prasidėjo svečių aktyvumu. Po išpuolio dešiniuoju kraštu apsigynė Pablo Zabaleta. Bene geriausia rungtynių proga pasižymėti taip pat buvo dvikovos pradžioje. Iš arti mušęs „Manchester City“ atakų lyderis Sergio Aguero pataikė į virpstą.
2017-04-27

„Man City“ ir „Spurs“ varžovus triuškino, čempionai neįveikė „Crystal Palace“

Šeštadienį sužaistos septynerios Anglijos „Premier“ lygos rungtynės. Savo varžovus sutriuškino pirmenybių lyderiai – Londono „Tottenham Hotspur“ ir „Manchester City“. Pergalės nepavyko iškovoti Anglijos čempionams – „Leicester City“ futbolininkams. „Tottenham Hotspur“ namie 4:0 (2:0) nepasigailėjo „Bournemouth“. Įvarčius mušė Mousa Dembele (16 minutė), Heungas-Minas Sonas (19 min.), Harry Kane’as (48 min.) ir Vincentas Janssenas (90+2 min.
2017-04-16

Pasaulį stebinantys belgai ruošiasi triumfo šokiui

Posakis „ramus, kaip belgas“ šiai rinktinei apibūdinti netinka. Antrąją vietą Pasaulio futbolo reitinge užimantys Belgijos futbolininkai bus skaudžiai nukraujavę. Superžvaigždžių prikimšta ekipa į Europos čempionatą pateko po 16 metų pertraukos, o paskutinius medalius iškovojo dar 1980-siais, tačiau Belgijos žvaigždynas yra pasiryžęs ir pajėgus šalies futbolo istorijos vadovėlius papildyti auksiniu įrašu. Lyg ant mielių augantis Belgijos futbolo lygis yra pasiekęs neregėtas aukštumas.
2016-05-31

Anglijos futbolo pirmenybių antrojo turo rungtynėse vicečempionas nugalėjo čempioną

Sekmadienį vykusiose pagrindinėse 2015-2016 metų Anglijos futbolo elito lygos ("Premier League") antrojo turo rungtynėse šalies vicečempionas "Manchester City" klubas namuose 3:0 (1:0) sutriuškino čempionę Londono "Chelsea" vienuolikę. Po įvartį į svečių vartus įmušė Sergio Aguero (32 min.), Vincentas Kompany (79 min.) ir Fernandinho (85 min.