leroy sane

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „leroy sane“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „leroy sane“.

Nerimas Vokietijos rinktinės stovykloje: lyderis gali praleisti pasaulio čempionatą

Vokietijos futbolo rinktinės stovykloje – nerimas. Dėl kelio traumos nesitreniruoja vienas komandos lyderių Mesutas Ozilas. Neatmetama tikimybė, kad saugas praleis birželio 14-ąją startuosiantį pasaulio čempionatą Rusijoje. M. Ozilas nesitreniruoja keturias dienas, praneša Vokietijos žiniasklaida. Futbolininkas šeštadienį žaidė draugiškas rungtynes Austrijoje. Vokietijos rinktinė vietos futbolininkams pralaimėjo 1:2. M. Ozilas 11-ąją minutę išvedė vokiečius į priekį, bet 76-ąją buvo pakeistas.
2018-06-07

Pasirinkimu nustebinusi Vokietija paskelbė galutinę sudėtį pasaulio futbolo čempionatui

Vokietijos futbolo rinktinės treneris Joachimas Lowas paskelbė galutinį žaidėjų sąrašą, kurie vyks į Rusijoje netrukus prasidėsiantį pasaulio čempionatą. Tarp 23 žaidėjų netikėtai vietos neatsirado vienam „Manchester City“ lyderiui Leroy Sane. 22-ejų atakuojantis saugas prabėgusiame „Premier“ lygos sezona pelnė 10 įvarčių ir atliko 15 rezultatyvių perdavimų. Vokietijos rinktinės sudėtis: Vartininkai: Manuelis Neueris, Kevinas Trappas, Marcas Andre ter Stegenas.
2018-06-04

FA taurė: į kitą etapą žengė ne visos „Premier“ lygos komandos

Anglijoje vyksta FA taurės trečiojo etapo rungtynės. Jos stipriausioms šalies komandoms susiklostė skirtingai. Didžiausia sensacija užfiksuota Koventryje, kur pasirodymą baigė „Stoke City“, 1:2 (0:1) pralaimėjusi ketvirtojo Anglijos diviziono „Coventry City“. Rezultatą 54-ąją minutę 11 metrų baudiniu buvo išlyginęs Charlie Adamas.
2018-01-06

„Premier“ lygos lyderiai iš Mančesterio sužaidė skirtingai

Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygoje užfiksuota staigmena. „Manchester United“ krito Hadersfilde. Tuo metu „Manchester City“ iškovojo užtikrintą pergalę. „Manchester United“ 1:2 (0:2) pralaimėjo „Huddersfield Town“. Šeimininkai varžovus pritrenkė dviem įvarčiais per penkias minutes. 28-ąją įmušė Aaronas Mooy, 33-ąją – Laurentas Depoitre. „Manchester United“ metėsi į priekį ir siekė atsitiesti. 78-ąją minutę taikliai smūgiavo Marcusas Rashfordas. Tačiau Mančesterio futbolininkai taškų neiškovojo.
2017-10-21

Čempionas pralaimėjo absoliučiam autsaideriui, „City“ mušė septynis

Šeštadienio pavakarę sužaistos dar penkerios Anglijos futbolo „Premier“ lygos rungtynės. Įspūdingiausi rezultatai užfiksuoti Londone ir Mančesteryje. Sostinės derbyje „Crystal Palace“ namie 2:1 (2:1) nubaudė šalies čempionus – Londono „Chelsea“. 11-ąją minutę kamuolį į savuosius vartus nukreipė svečių futbolininkas Cesaras Azpilicueta. 18-ąją minutę rezultatą po kampinio išlygino Tiemoue Bakayoko. Pergalingą „Crystal Palace“ įvartį 45-ąją minutę įmušė traumą išsigydęs Wilfriedas Zaha.
2017-10-14

Taurė: „Premier“ lygos klubai šįkart neklupo

Trečiadienį Anglijos lygos taurės varžybose trečiąjį etapą įveikė penki aukščiausiojo diviziono klubai iš šešių. Iš kovos pasitraukė vienintelis „West Bromwich Albion“, pralaimėjęs kitai „Premier“ lygos komandai – „Manchester City“. Pastaroji svečiuose nugalėjo 2:1 (1:0). Abu „Manchester City“ įvarčius mušė Leroy Sane. Jis pasižymėjo 3 ir 77 minutėmis.
2017-09-21

Nuvylęs Mančesterio derbis – ažiotažą kėlusi dvikova baigėsi be įvarčių

Ketvirtadienį sužaistos didžiulį ažiotažą kėlusios rungtynės – Mančesterio derbis. Nei namie kovojusi „Manchester City“, nei svečių teisėmis rungtyniavusi „Manchester United“ įvarčių nepelnė. Paskutinis 34-ojo turo mačas prasidėjo svečių aktyvumu. Po išpuolio dešiniuoju kraštu apsigynė Pablo Zabaleta. Bene geriausia rungtynių proga pasižymėti taip pat buvo dvikovos pradžioje. Iš arti mušęs „Manchester City“ atakų lyderis Sergio Aguero pataikė į virpstą.
2017-04-27

„Man City“ ir „Spurs“ varžovus triuškino, čempionai neįveikė „Crystal Palace“

Šeštadienį sužaistos septynerios Anglijos „Premier“ lygos rungtynės. Savo varžovus sutriuškino pirmenybių lyderiai – Londono „Tottenham Hotspur“ ir „Manchester City“. Pergalės nepavyko iškovoti Anglijos čempionams – „Leicester City“ futbolininkams. „Tottenham Hotspur“ namie 4:0 (2:0) nepasigailėjo „Bournemouth“. Įvarčius mušė Mousa Dembele (16 minutė), Heungas-Minas Sonas (19 min.), Harry Kane’as (48 min.) ir Vincentas Janssenas (90+2 min.
2017-04-16

Gražiose ir rezultatyviose grandų rungtynėse – lygiosios

Londono „Arsenal“ sekmadienį paskutinėse Anglijos „Premier“ lygos 30 turo rungtynėse namie dukart atsiliko, bet nepralaimėjo – sužaidė rezultatyviomis lygiosiomis 2:2 (1:2) su „Manchester City“. Mačas prasidėjo be žvalgybos. Pirmosiomis minutėmis futbolininkai ne kartą buvo pabėgę nuo varžovų ir likę prieš vartininkus. Tokia ataka 5-ąją minutę baigėsi įvarčiu. Pasižymėjo vokietis Leroy Sane (0:1). Netrukus Kevinas De Bruyne pataikė į virpstą.
2017-04-02

Progų švaistymo vajuje – lygiosios

Sekmadienio Anglijos „Premier“ lygos rungtynės Mančesteryje tapo progų švaistymo vajumi. „Manchester City“ ir „Liverpool“ nerealizavo begalės šansų ir dvikovą baigė lygiosiomis – 1:1 (0:0). Rungtynės prasidėjo gana ramiai ir taip vyko iki 20-osios minutės. Pirmąją gerą progą turėjo šeimininkai. Leroy Sane smūgį atrėmė „Liverpool“ vartininkas Simonas Mignolet, o po to sekęs Davido Silvos mėginimas buvo netikslus.