raheemas sterlingas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „raheemas sterlingas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „raheemas sterlingas“.

Alexanderis-Arnoldas įspūdingai įveikė pusfinalį, bet krito „ePremier“ lygos finale

Baigėsi Anglijos „ePremier“ efutbolo turnyras, kuriame dalyvavo po vieną visų 20 klubų atstovą. Turnyrui naudotas „FIFA 20“ žaidimas. Šeštadienį sužaisti tiek pusfinaliai, tiek finalas. Didelį susidomėjimą kėlusiame pirmajame pusfinalyje Trentas Alexanderis-Arnoldas („Liverpool“) 3:2 įveikė Raheemą Sterlingą („Manchester City“). R.Sterlingas ilgą laiką pirmavo (2:0), bet antrojo kėlinio antroje pusėje praleido 2 įvarčius.
2020-04-26

Po konflikto treniruotėje – Sterlingo pašalinimas iš rinktinės

Anglijos rinktinėje karšta. Tačiau ne dėl gerų orų, o dėl kilusių aistrų tarp poros futbolininkų. Pranešama, kad treniruotės metu susipešė „Liverpool“ gynėjas Joe Gomezas ir „Manchester City“ puolėjas Raheemas Sterlingas. Skelbiama, kad abu futbolininkai susikibo po to, kai kalbos ir juokai apie sekmadienio „Liverpool“ pergalę prieš „Manchester City“ rezultatu 3:1 nuėjo per toli.  Tai nėra pirmas kartas, kai abu šie futbolininkai surėmė ragus.
2019-11-12

„Manchester City“ antrajame kėlinyje susitvarkė su „Aston Villa“, bet dar labiau pablogino savo situaciją

„Manchester City“ futbolininkai antrajame kėlinyje lengvai susitvarkė su „Aston Villa“ ir iškovojo dar vieną pergalę Anglijos „Premier“ lygoje rezutlatu 3 – 0, bet kartu ir pablogino savo situaciją. Visi įvarčiai krito antrajame kėlinyje, o pirmasis iš jų – jam vos prasidėjus. Greitos atakos smaigalyje atsidūręs Raheemas Sterlingas išnaudojo gerą poziciją ir pasiuntė kamuolį vartininkui tarp kojų. Po šio smūgio „Manchester City“ atsipalaidavo ir pradėjo mušti daugiau įvarčių.