claudio bravo

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „claudio bravo“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „claudio bravo“.

„Manchester City“ nesėkmingai praktikavosi Ispanijoje

„Manchester City“ tarp dviejų Anglijos „Premier“ lygos turų spėjo sužaisti ir draugiškas rungtynes. Antradienį Mančesterio futbolininkai Žironoje 0:1 (0:1) pralaimėjo „Girona“. Ispanijos komandai pergalingą įvartį 14-ąją minutę pelnė Portu. Jis įmušė po Aday perdavimo. „Manchester City“ starto sudėtyje žaidė Claudio Bravo, Eliaquimas Mangala, Danilo, Johnas Stonesas, Yaya Toure, Raheemas Sterlingas, Leroy’us Sane, Bernardo Silva ir kiti.
2017-08-16

Nepramušamas Claudio Bravo atvedė Čilės rinktinę į finalą

Čilės rinktinės vartininkas Claudio Bravo atvedė savo komandą į FIFA konfederacijų taurės finalą. Čiliečiai trečiadienį po 11 metrų baudinių serijos eliminavo Europos čempionus portugalus. C. Bravo atrėmė tris 11 metrų baudinius iš trijų. Mačas prasidėjo aktyviai. Pirmosiomis minutėmis į vartų plotą pataikė portugalas Andre Gomesas. Kitoje aikštės pusėje po puikaus Alexio Sanchezo perdavimo vienas prieš vartininką Rui Patricio iššoko, bet varžovo nepergudravo Eduardo Vargasas.
2017-06-28

Oficialu: „Manchester City“ įsigijo vartininką, už kurį sumokėjo daugiausia svarų istorijoje

Bronzos medalius Anglijos „Premier“ lygoje iškovojusi „Manchester City“ pranešė apie naują pirkinį – vartų sargą iš Brazilijos Edersoną Moraesą. Už jį paklota rekordinė vartininkui suma – 35 milijonai svarų. „Man patinka viskas, kas susiję su „Manchester City“, – duoklę naujajam klubui atidavė E. Moraesas. – Komanda su Pepu Guardiola auga vis labiau ir labiau. Treneris renka jauną ekipą ateičiai. Tai man padėjo apsispręsti.“ E. Moraeso teigimu, jis visada svajojo žaisti Anglijoje.
2017-06-08

Nuvylęs Mančesterio derbis – ažiotažą kėlusi dvikova baigėsi be įvarčių

Ketvirtadienį sužaistos didžiulį ažiotažą kėlusios rungtynės – Mančesterio derbis. Nei namie kovojusi „Manchester City“, nei svečių teisėmis rungtyniavusi „Manchester United“ įvarčių nepelnė. Paskutinis 34-ojo turo mačas prasidėjo svečių aktyvumu. Po išpuolio dešiniuoju kraštu apsigynė Pablo Zabaleta. Bene geriausia rungtynių proga pasižymėti taip pat buvo dvikovos pradžioje. Iš arti mušęs „Manchester City“ atakų lyderis Sergio Aguero pataikė į virpstą.
2017-04-27

Anglijos gigantų mūšyje – stebuklingas „Chelsea“ sugrįžimas

„Premier“ lygos desertas nenuvylė. „Manchester City“ pirmavo prieš Londono „Chelsea“, tačiau pastarieji mušė triskart ir išsivežė pergalę. Visas rungtynes daugiau ir pavojingiau atakavo „Man City“, o pirmasis įvartis krito į „aristokratų“ vartus, kai, po perdavimo į baudos aikštelę, į savo vartus kamuolį pasiuntė Garry Cahillas (45`). Tačiau antrajame kėlinyje net tris kartus iš savo vartų kamuolį traukė Claudio Bravo.
2016-12-03

Pergalės skonį „Manchester City“ ekipai apkartino gėdingas vartininko žaidimas

Pergalingai Mančesterio derbis baigėsi „miestiečiams“, tačiau ne kokie prisiminimai iš rungtynių pasilinks jų vartininkui Claudio Bravo. Vartų sargas vaikiškai klydo net tris kartus. Vieną tokį epizodą 42-ąją minutę įvarčiu pavertė „raudonųjų velnių“ puolėjas Zlatanas Ibrahimovičius. C. Bravo laimei, jo komanda sugebėjo nugalėti 2:1, tad kalimo prie kryžiaus jis turėtų išvengti. Tai buvo pirmosios čiliečio rungtynės vilkint „Man City“ marškinėlius.
2016-09-10

Mančesterio derbyje triumfavo Pepas Guardiola ir „miestiečiai“

Ilgai lauktas Mančesterio derbis futbolo gerbėjų nenuvylė. Po įtemptų rungtynių svečių stadione 2:1 triumfavo „Manchester City“ klubas. Pirmosios 15 minučių buvo ramios, tačiau tylą nutraukė Kevinas De Bruyne, kuris, gudriai, po tolimo perdavimo, išmaudė gynėją, išbėgo vienas prieš Davidą de Gea ir pasiuntė kamuolį į apatinį vartų kampą. 36-ąją minutę krito antrasis įvartis į „raudonųjų velnių“ vartus.
2016-09-10

Pepui Guardiolai neįtiko: Joe Hartas išsiųstas į Italiją

Joe Hartas neįtiko naujajam „Manchester City“ treneriui Pepui Guardiolai ir yra skolinamas Italijos pirmenybių klubui „Torino“. Praėjusią savaitę „miestiečiai“ pasirašė sutartį su Claudio Bravo, tad J. Hartas būtų buvęs trečiasis komandos vartininkas, jis nežaidė ir pirmuose trijuose „Premier“ lygos susitikimuose. J. Harto agentas Jonathanas Barnettas portalui „tuttosport.com“ sakė: „Taip, Joe Hartas žais „Torino“. Tai galutinis sprendimas.
2016-08-30

„Barcelona“ vartininkas Claudio Bravo – Ispanijos čempionato rekordininkas

„Barcelona“ pergalė rezultatu 2:0 prieš San Sebastiano „Real Sociedad“ ekipą ne tik smarkiai padidino katalonų galimybes laimėti nacionalines pirmenybes, bet ir perrašė „Primeros“ istoriją. Davido Moyeso auklėtiniai nesugebėjo įveikti „Barcos“ vartininko Claudio Bravo ir tai buvo 22-asis „sausas“ čiliečio mačas šio sezono Ispanijos čempionate. Nuo 1998-1999 metų sezono, kuomet buvo pertvarkytas „Primeros“ formatas, tai yra geriausias pasiekimas šioje statistinėje kategorijoje.