anthony martialis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „anthony martialis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „anthony martialis“.

Čempionų lyga: C. Ronaldo išvarymas, čempionų pergalė ir niuksas „Man City“

Trečiadienį UEFA Čempionų lygoje sužaistos net aštuonerios rungtynės, kuriose netrūko netikėtų rezultatų bei akibrokštų. Sėkmingai titulo gynimą pradėjo Madrido „Real“ futbolininkai, tuo tarpu Mančesterio grandams vakaras susiklostė labai skirtingai. H grupėje Turino „Juventus“ 2:0 (1:0) išvykoje nugalėjo „Valencia“ futbolininkus, nors žaidė dešimtiese ir tą darė be ryškiausios savo žvaigždės Cristiano Ronaldo. Portugalas 29-ąją minutę už ginčytiną epizodą išvydo prieš save raudoną kortelę.
2018-09-19

J.Mourinho „spjovė“ į žymiąją Šaro frazę: žada bausti be gailesčio

Mančesterio „United“ treneris Jose Mourinho šią savaitę negaili kritikos strėlių savo ekipos futbolininkui Anthony Martialiui. Strategas nėra patenkintas, jog į gimtuosius namus Prancūzijoje stebėti vaiko gimdymą nuvykęs žaidėjas, iškart po jo nesugrįžo į klubo treniruotes. A.Martialis nusprendė ilgiau pabūti namuose dėl savo žmonos sveikatos būklės. Futbolininko širdies draugė po gimdymo jautėsi labai prastai ir prancūzas nenorėjo jos palikti vienos.
2018-08-04

„Arsenal“ per 16 minučių įmušė keturis įvarčius

Anglijoje rezultatyviausią pergalę iškovojo Londono „Arsenal“ futbolininkai. Jie savo aikštėje 4:1 (4:0) sutriuškino to paties miesto „Crystal Palace“. Visi įvarčiai kirto per 16 žaidimo minučių – iki 22-osios. 6-ąją įmušė Nacho Monrealis, 10-ąją – Alexas Iwobi, 13-ąją – Laurentas Koscielny, 22-ąją – Alexandre’as Lacazette’as. N. Monrealis ne tik pelnė pirmąjį įvartį, o ir rezultatyviais perdavimais prisidėjo prie antrojo bei trečiojo.
2018-01-20

„Premier“ lygoje – įtikinama „Manchester United“ pergalė

Baigėsi Anglijos „Premier“ lygos 23-asis turas. Jis finišavo įtikinama „Manchester United“ pergale. Mančesterio futbolininkai pirmadienį namie 3:0 (2:0) sutriuškino „Stoke City“. 9-ąją minutę įmušė Antonio Valencia, 38-ąją – Anthony Martialis, 72-ąją – Romelu Lukaku. A. Martialis kartą asistavo komandos draugui. Paulis Pogba rezultatyviais perdavimais prisidėjo prie pirmųjų dviejų rungtynių įvarčių. „Manchester United“ (50 taškų) užima antrąją „Premier“ lygos poziciją, „Stoke City“ (20 tšk.
2018-01-16

„Manchester United“ pergalę atnešė nuostabūs įvarčiai

Vangiai pirmajame kėlinyje žaidęs „Manchester United“ atkuto antrajame. Mančesterio futbolininkai pirmadienį Liverpulyje mušė nuostabius įvarčius ir 2:0 (0:0) nugalėjo „Everton“. Pirmojoje rungtynių dalyje „Manchester United“ futbolininkai žaidė blankiai. Viskas pasikeitė po pertraukos. 57-ąją minutę puikiu tolimu smūgiu pasižymėjo Anthony Martialis, 81-ąją – Jesse Lingardas. Abiems futbolininkams asistavo Paulis Pogba.
2018-01-01

Anglijoje krito šalies vicečempionai

Antradienį startavo Anglijos „Premier“ futbolo lygos 14-asis turas. Jis neapsiėjo be netikėtumų. Londono „Tottenham Hotspur“ svečiuose 1:2 (0:2) pralaimėjo 2016-ųjų Anglijos čempionei „Leicester City“. Šeimininkams įvarčius mušė lyderiai. 13-ąją minutę tikslus buvo Jamie Vardy, o per pridėtą pirmojo kėlinio laiką (45+1 minutė) Riyadas Mahrezas. Anglijos vicečempionai nepasidavė. 79-ąją minutę pasižymėjo Harry Kane’as, bet „Tottenham Hotspur“ nebeišsigelbėjo.
2017-11-28

„Premier“ lyga: pirmauja Mančesterio klubai

Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygoje pergales iškovojo Mančesterio klubai – „City“ ir „United“. Šių komandų futbolininkai pirmauja čempionate. Lygos lyderių mūšį 1:0 (0:0) laimėjo „Manchester United“, namie įveikęs Londono „Tottenham Hotspur“. Pergalingą įvartį 81-ąją minutę įmušė Anthony Martialis, pasižymėjęs po Romelu Lukaku perdavimo.
2017-10-28

Taurė: „Premier“ lygos klubai šįkart neklupo

Trečiadienį Anglijos lygos taurės varžybose trečiąjį etapą įveikė penki aukščiausiojo diviziono klubai iš šešių. Iš kovos pasitraukė vienintelis „West Bromwich Albion“, pralaimėjęs kitai „Premier“ lygos komandai – „Manchester City“. Pastaroji svečiuose nugalėjo 2:1 (1:0). Abu „Manchester City“ įvarčius mušė Leroy Sane. Jis pasižymėjo 3 ir 77 minutėmis.
2017-09-21

Triuškinamai „United“ pergalei pamatus padėjo fantastiškas gynėjo įvartis

Antonio Valencia rungtynių pradžioje šovė tarsi iš patrankos. Galiausiai „Manchester United“ futbolininkai sekmadienį namie 4:0 (1:0) sutriuškino buvusio komandos simbolio Wayne’o Rooney vedamą Liverpulio „Everton“. 4-ąją minutę Nemanja Matičius atliko perdavimą iš kairės, o prie baudos aikštelės buvęs Antonio Valencia fantastišku smūgiu vienu lietimu pasiuntė kamuolį į vartų tinklą.
2017-09-17

„Premier“ lygoje – trys „United“ įvarčiai per keturias minutes

Antrasis Anglijos „Premier“ lygos turas startavo įspūdinga „Manchester United“ pergale. Jose Mourinho auklėtiniai, rungtynėse svečiuose su „Swansea City“, per keturias minutes pelnė tris įvarčius ir laimėjo 4:0 (1:0). Mačo pradžioje komandos apsikeitė smūgiais į skersinius. 3-ąją minutę tai po kontratakos padarė Jordanas Ayew, 9-ąją – po standartinės padėties ir Juanos Matos perdavimo į vartų konstrukciją šovė Philas Jonesas.