24
Jose Mourinho (nuotr. SCANPIX)

Atidėtose Anglijos „Premier“ lygos 28-ojo turo rungtynėse staigmenos neužfiksuota – „Manchester United“ sužaidė lygiosiomis. Tai – 15-as taikus Mančesterio komandos rezultatas sezone. Šįkart trečiadienį svečiuose 0:0 sužaista su „Southampton“.

24

Geriausią galimybę pasižymėti rungtynių pradžioje turėjo šeimininkai. 5-ąją minutę „Manchester United“ gynėjas Ericas Bailly baudos aikštelės kampe sužaidė ranka. Teisėjas Mike’as Deanas skyrė 11 metrų baudinį, bet jo Manolo Gabbiadini nerealizavo. Smūgį atrėmė svečių vartininkas Sergio Romero.

Netrukus E. Bailly pabandė išpirkti savo kaltę kitoje aikštės pusėje. Afrikietis nurūko dešiniuoju kraštu, metėsi į vidurį, smūgiavo, bet vartų sargas Fraseris Forsteris buvo nepramušamas.

S. Romero rimtai padirbėti teko ir antrajame kėlinyje. 52-ąją minutę labai pavojingą baudos smūgį atliko Dušanas Tadičius. 56-ąją minutę į vartus šovė Oriolas Romeu. 59-ąją – Jamesas Wardas-Prowse’as. Visus smūgius S. Romero atrėmė.

Porą kartų varžovų vartams grasino ir „Manchester United“. Bene geriausią galimybę 71-ąją minutę turėjo Anthony Martialis, pataikęs į tolimąjį virpstą.

Rungtynės baigėsi be įvarčių. Tai – 15-osios „Manchester United“ lygiosios sezone. Tiek taikių mačų nėra sužaidusi nė viena šio sezono „Premier“ lygos komanda.

Mančesterio futbolininkai (66 taškai) užima šeštąją turnyro lentelės poziciją, kuri nebesikeis. „Southampton“ (46 tšk.) – aštuntas. Jis pakilti šansų nebeturi, o nukristi gali iki 11-osios pozicijos.