oriolas romeu

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „oriolas romeu“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „oriolas romeu“.

„Premier“ lyga: prabudę Mesutas Ozilas ir Wayne’as Rooney bei įspūdinga „City“ pergalė

Trečiadienį Anglijos „Premier“ lygoje sužibėjo šiame sezone dažnai kritikuojami futbolininkai – Wayne’as Rooney ir Mesutas Ozilas. Fantastišką pergalę išplėšė čempionato lyderė „Manchester City“. Įspūdingiausią pergalę iškovojo Londono „Arsenal“. Jis savo aikštėje 5:0 (1:0) sutriuškino „Huddersfield Town“. Dubliu pasižymėjo Olivier Giroud (68, 87 minutėmis). Po įvartį pelnė ir Alexandre’as Lacazette’as (3 min.), Alexis Sanchezas (69 min.) bei M. Ozilas (72 min.
2017-11-30

Nieko naujo: 15-osios „Manchester United“ lygiosios

Atidėtose Anglijos „Premier“ lygos 28-ojo turo rungtynėse staigmenos neužfiksuota – „Manchester United“ sužaidė lygiosiomis. Tai – 15-as taikus Mančesterio komandos rezultatas sezone. Šįkart trečiadienį svečiuose 0:0 sužaista su „Southampton“. Geriausią galimybę pasižymėti rungtynių pradžioje turėjo šeimininkai. 5-ąją minutę „Manchester United“ gynėjas Ericas Bailly baudos aikštelės kampe sužaidė ranka. Teisėjas Mike’as Deanas skyrė 11 metrų baudinį, bet jo Manolo Gabbiadini nerealizavo.
2017-05-17

„Chelsea“ susitvarkė su „Southampton“

Anglijos „Premier“ lygos lyderė Londono „Chelsea“ pergalė pradėjo 34-ąjį čempionato turą. Londono futbolininkai 4:2 (2:1) namie nugalėjo „Southampton“. Šeimininkai varžovus pribloškė greitu įvarčiu. 5-ąją minutę po Diego Costos perdavimo kamuolį vienu lietimu į tolimąjį vartų kampą nukreipė Edenas Hazardas (1:0). „Southampton“ lygos lyderius šokiravo 24-ąją minutę. Po kampinio ir sumaišties rezultatą išlygino Oriolas Romeu (1:1). „Chelsea“ pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje vėl pirmavo.
2017-04-25

„Premier“ lygos dieną baigė virpstų mūšis ir 11 metrų baudinys į kosmosą

Šeštadienį paskutinėse Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse įvarčių nepelnyta – „Southampton“ namie 0:0 baigė mačą su „Bournemouth“. Mačo pradžioje žaidimo persvarą turėjo šeimininkai. Itin aktyvus buvo Dušanas Tadičius. Sykį jis pataikė virpstą. „Bournemouth“ tenkinosi tolimais smūgiais ir standartinėmis padėtimis. Po kampinio kamuolį nuo vartų linijos teko išmušti „Southampton“ kapitonui Stevenui Daviui. Antrajame kėlinyje žaidimas išsilygino. Abi komandos turėjo progų.