„Manchester United“ vėl suklupo

Įvarčių vaizdo įrašas

Daugiau nei 75 tūkstančių žiūrovų palaikomas „Manchester United“ klubas vėl kluptelėjo. Šįkart „raudonieji velniai“ 1:1 sužaidė su „Stoke City“.

Pirmieji į priekį išsiveržė „Old Traford“ šeimininkai, kai 69-ąją minutę į varžovų vartus kamuolį iš aštraus kampo pasiuntė Anthony Martialis.

Tačiau triumfas truko neilgai. 82-ąją minutę sumaištimi prie varžovų vartų pasinaudojo „Stoke City“ mažylis Joe Allenas.

Nei vienai komandai daugiau pasižymėti nepavyko. Po šių rungtynių „Man United“ su 13 taškų žengia 6-oje turnyro lentelės vietoje. Autsaideriai „Stoke City“, įsirašę 3-ąjį tašką yra priešpaskutiniai.