joe allenas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „joe allenas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „joe allenas“.

„Arsenal“ per 16 minučių įmušė keturis įvarčius

Anglijoje rezultatyviausią pergalę iškovojo Londono „Arsenal“ futbolininkai. Jie savo aikštėje 4:1 (4:0) sutriuškino to paties miesto „Crystal Palace“. Visi įvarčiai kirto per 16 žaidimo minučių – iki 22-osios. 6-ąją įmušė Nacho Monrealis, 10-ąją – Alexas Iwobi, 13-ąją – Laurentas Koscielny, 22-ąją – Alexandre’as Lacazette’as. N. Monrealis ne tik pelnė pirmąjį įvartį, o ir rezultatyviais perdavimais prisidėjo prie antrojo bei trečiojo.
2018-01-20

„Premier“ lyga: nesustabdoma „Man City“ ir Harry Kane’o „hetrikas“

Anglijos „Premier“ lygoje ir toliau nesustabdoma lyderė „Manchester City“. Ji savo aikštėje 4:0 (1:0) sutriuškino „Bournemouth“ futbolininkus. Dubliu pasižymėjo Sergio Aguero. Jis kamuolį į vartus siuntė 27 ir 79 minutėmis. Argentinietis 53-ąją minutę asistavo Raheemui Sterlingui. Šis 85-ąją minutę atliko rezultatyvų perdavimą Danilo. „Hetriku“ pasižymėjo Londono „Tottenham Hotspur“ uraganas – Harry Kane’as. Jis įmušė 7, 69 ir 79 minutėmis.
2017-12-23

Varžovus be perstojo atakavusi „Chelsea“ pralaimėjo po šimto minučių kovos

Anglijos „Premier“ lygoje suklupo lyderė – Londono „Chelsea“. Ji savo stadione sensacingai 1:2 (1:2) pralaimėjo to paties miesto „Crystal Palace“. Pirmojo lygos lyderių įvarčio ilgai laukti nereikėjo. 5-ąją minutę po Edeno Hazardo perdavimo iš kelių metrų kamuolį į vartus nukreipė laivas likęs Cescas Fabregas. Ispano smūgiuotas kamuolys atsimušė į virpstą ir atsidūrė vartų tinkle (1:0). Tai leido Londono komandai atsipalaiduoti. Be reikalo.
2017-04-01

„Manchester United“ vėl suklupo

Daugiau nei 75 tūkstančių žiūrovų palaikomas „Manchester United“ klubas vėl kluptelėjo. Šįkart „raudonieji velniai“ 1:1 sužaidė su „Stoke City“. Pirmieji į priekį išsiveržė „Old Traford“ šeimininkai, kai 69-ąją minutę į varžovų vartus kamuolį iš aštraus kampo pasiuntė Anthony Martialis. Tačiau triumfas truko neilgai. 82-ąją minutę sumaištimi prie varžovų vartų pasinaudojo „Stoke City“ mažylis Joe Allenas. Nei vienai komandai daugiau pasižymėti nepavyko.