Anglijoje rezultatyviausią pergalę iškovojo Londono „Arsenal“ futbolininkai. Jie savo aikštėje 4:1 (4:0) sutriuškino to paties miesto „Crystal Palace“.

Visi įvarčiai kirto per 16 žaidimo minučių – iki 22-osios.

6-ąją įmušė Nacho Monrealis, 10-ąją – Alexas Iwobi, 13-ąją – Laurentas Koscielny, 22-ąją – Alexandre’as Lacazette’as.

N. Monrealis ne tik pelnė pirmąjį įvartį, o ir rezultatyviais perdavimais prisidėjo prie antrojo bei trečiojo.

„Crystal Palace“ gretose pasižymėjo Luka Milivojevičius. Tai įvyko 78-ąją minutę.

„Manchester United“ sužaidė gerokai sudėtingesnes rungtynes. Mančesterio futbolininkai svečiuose 1:0 (0:0) palaužė „Burnley“.

Pergalingą įvartį 54-ąją minutę įmušė Anthony Martialis.

„Leicester City“ namuose 2:0 (1:0) pranoko „Watford“.

39-ąją minutę 11 metrų baudinį realizavo Jamie Vardy. 91-ąją įmušė Riyadas Mahrezas.

Tokiu pat rezultatu „Stoke City“ namie nugalėjo „Huddersfield Town“.

53-ąją minutę tikslus buvo Joe Allenas, 69-ąją – Mame Biramas Dioufas.

Dvejos rungtynės baigėsi 1:1. Taip „Everton“ išsiskyrė su „West Bromwich Albion“, o Londono „West Ham United“„Bournemouth“.

„Everton“ įvartį pelnė Oumaras Niasse (70 min.), „West Bromwich Albion“ – Jay Rodriguezas (7 min.), „West Ham United“ – Javieras Hernandezas (73 min.), „Bournemouth“ – Ryanas Fraseris (71 min.).

„Manchester United“ (53 taškai) užima antrąją „Premier“ lygos poziciją, „Arsenal“ (42 tšk.) – šeštąją, „Leicester City“ (34 tšk.) – septintąją, „Burnley“ (34 tšk.) – aštuntąją, „Everton“ (28 tšk.) – devintąją, „Watford“ (26 tšk.) – 10-ąją, „West Ham United“ (26 tšk.) – 11-ąją, „Bournemouth“ (25 tšk.) – 12-ąją, „Crystal Palace“ (25 tšk.) – 13-ąją, „Huddersfield Town“ (24 tšk.) – 14-ąją, „Stoke City“ (23 tšk.) – 17-ąją, „West Bromwich Albion“ (20 tšk.) – 19-ąją.