mame biramas dioufas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „mame biramas dioufas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „mame biramas dioufas“.

„Arsenal“ per 16 minučių įmušė keturis įvarčius

Anglijoje rezultatyviausią pergalę iškovojo Londono „Arsenal“ futbolininkai. Jie savo aikštėje 4:1 (4:0) sutriuškino to paties miesto „Crystal Palace“. Visi įvarčiai kirto per 16 žaidimo minučių – iki 22-osios. 6-ąją įmušė Nacho Monrealis, 10-ąją – Alexas Iwobi, 13-ąją – Laurentas Koscielny, 22-ąją – Alexandre’as Lacazette’as. N. Monrealis ne tik pelnė pirmąjį įvartį, o ir rezultatyviais perdavimais prisidėjo prie antrojo bei trečiojo.
2018-01-20

„Premier“ lygos lyderiai iš Mančesterio sužaidė skirtingai

Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygoje užfiksuota staigmena. „Manchester United“ krito Hadersfilde. Tuo metu „Manchester City“ iškovojo užtikrintą pergalę. „Manchester United“ 1:2 (0:2) pralaimėjo „Huddersfield Town“. Šeimininkai varžovus pritrenkė dviem įvarčiais per penkias minutes. 28-ąją įmušė Aaronas Mooy, 33-ąją – Laurentas Depoitre. „Manchester United“ metėsi į priekį ir siekė atsitiesti. 78-ąją minutę taikliai smūgiavo Marcusas Rashfordas. Tačiau Mančesterio futbolininkai taškų neiškovojo.
2017-10-21

Čempionas pralaimėjo absoliučiam autsaideriui, „City“ mušė septynis

Šeštadienio pavakarę sužaistos dar penkerios Anglijos futbolo „Premier“ lygos rungtynės. Įspūdingiausi rezultatai užfiksuoti Londone ir Mančesteryje. Sostinės derbyje „Crystal Palace“ namie 2:1 (2:1) nubaudė šalies čempionus – Londono „Chelsea“. 11-ąją minutę kamuolį į savuosius vartus nukreipė svečių futbolininkas Cesaras Azpilicueta. 18-ąją minutę rezultatą po kampinio išlygino Tiemoue Bakayoko. Pergalingą „Crystal Palace“ įvartį 45-ąją minutę įmušė traumą išsigydęs Wilfriedas Zaha.
2017-10-14

„United“ varžovus triuškino, „Leicester City“ toliau buksuoja

Šeštadienį sužaistos dar penkerios Anglijos „Premier“ lygos rungtynės. Čempionato lyderis „Manchester United“ savo aikštėje 4:0 (2:0) sutriuškino Londono „Crystal Palace“. Tuo metu 2016-ųjų Anglijos futbolo čempionas „Leicester City“ toliau buksuoja. „United“ du įvarčius pelnė Marouane’as Fellaini (35, 49 minutėmis), po vieną – Juanas Mata (3 min.) ir Romelu Lukaku (86 min.). Marcusas Rashfordas atliko du rezultatyvius perdavimus.
2017-09-30

Varžovus be perstojo atakavusi „Chelsea“ pralaimėjo po šimto minučių kovos

Anglijos „Premier“ lygoje suklupo lyderė – Londono „Chelsea“. Ji savo stadione sensacingai 1:2 (1:2) pralaimėjo to paties miesto „Crystal Palace“. Pirmojo lygos lyderių įvarčio ilgai laukti nereikėjo. 5-ąją minutę po Edeno Hazardo perdavimo iš kelių metrų kamuolį į vartus nukreipė laivas likęs Cescas Fabregas. Ispano smūgiuotas kamuolys atsimušė į virpstą ir atsidūrė vartų tinkle (1:0). Tai leido Londono komandai atsipalaiduoti. Be reikalo.