west bromwich albion

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „west bromwich albion“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „west bromwich albion“.

Naujajame Anglijos „Premier“ lygos sezone – intrigų virtinė

Ar „Manchester City“ futbolininkai apgins Anglijos čempionų titulą? Kurie klubai pateks į pirmąjį ketvertą, garantuojantį vietą UEFA Čempionų lygoje? Kaip seksis trims „Premier“ lygos debiutantams? Tai tik kelios 30-ojo Anglijos „Premier“ lygos sezono, kuris prasidės rugpjūčio 13 dieną, intrigos.
2021-08-12

„Arsenal“ Anglijoje laimėjo trečią sykį paeiliui

Londono „Arsenal“ Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse 4:0 sutriuškino „West Brom“ futbolininkus. Kieran Tierney 23-ąją minutę puikiu smūgiu dešine koja nukreipė kamuolį į dešinįjį vartų kampą ir išvedė „Arsenal“ į priekį 1:0. Bukayo Saka 28-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir padvigubino „kanonierių“ pranašumą 2:0. Callumas Robinsonas antrojo kėlinio pradžioje nukreipė kamuolį į vartus. Visgi teisėjas užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.
2021-01-03

Calverto-Lewino „hatt-trickas“ atvedė „Everton“ į dar vieną pergalę

Anglijos „Premier“ lygoje puikią pergalę šventė Liverpulio „Everton“  klubas, kuris namuose 5:2 nugalėjo Londono „West Brom“ ekipą. Svečiai rungtynes pradėjo puikiai ir 10-ąją minutę įgijo persvarą, tačiau Domincas Calvertas-Lewinas kiek vėliau rezultatą išlygino, o kėlinio pabaigoje puikiu smūgiu iš už baudos aikštelės ribų antrą įvartį pelnė „Everton“ saugas Jamesas Rodriguezas.
2020-09-19

TV3 siūlo pasinerti į įspūdžių kupiną savaitgalį: nuo romantinių filmų iki futbolo varžybų

TV3, TV6, TV8, TV3 Play ir Go3 šiandien siūlo nuotaikingus, kupinus nuotykių filmus ir futbolą. 19.30 val. per TV3 nuotaikingas filmas visai šeimai „Sparnai“. Garsaus animacinio filmuko „Ratai“ kūrėjai pristato naują juostą, kurios herojus – paprastas darbštus sparnuotis. Dastis – eilinis lėktuvėlis, kasdien laistantis žemdirbių laukus. Tačiau jis turi gražią svajonę – dalyvauti aukščiausio lygio aviacijos lenktynėse.
2020-09-11

Anglijos „Premier“ lygoje – nauji veidai ir spalvos

Futbolo gerbėjai nekantriai laukė šio momento – rugpjūčio 10 dieną prasidės populiariausios pasaulyje Anglijos „Premier“ lygos pirmenybės. Šios šalies čempionato, kuriame rungtyniaus daugybė futbolo žvaigždžių, kovas rodys vaizdo transliacijų internetu platforma viaplay.lt ir „TVPlay Sports“ (buvęs „Viasat Sport Baltic“) kanalas. Čempionate, kuris baigsis 2019 metų gegužės 12-ąją, vėl kovos 20 klubų. Pirmenybės prasidės „Manchester United“ ir „Leicester City“ rungtynėmis.
2018-08-09

„Premier“ lygos apžvalga: du praėjusio sezono vidutiniokai šiemet brausis į dešimtuką?

Portalas tv3.lt tęsia pažintį su artėjančio Anglijos „Premier“ lygos sezono komandomis. Šįkart po padidinamuoju stiklu atsidūrė pavasarį 11–15 vietose finišavusios futbolo komandos. Londono „Crystal Palace“ Treneris. Roy Hodgsonas. Sudėtis. Vartininkai: Vicente Guaita, Wayne’as Hennessey, Julianas Speroni.
2018-08-08

„Šventieji“ išleido pergalę ir padidino intrigą kovoje dėl išlikimo

„Southampton“ futbolininkai šeštadienį „Premier“ lygos rungtynėse ilgą laiką pirmavo, bet išleido pergalę iš rankų, taip nepasinaudoję šansu įtvirtinti savo pozicijas kovoje dėl išlikimo. „Southampton“ varžovų stadione 1:1 (0:0) sužaidė su Liverpulio „Everton“ futbolininkais. Svečiai įmušė pirmieji ir ilgą laiką buvo priekyje. 56-ąją minutę po puikaus Cedrico Soareso perdavimo iš krašto pasižymėjo Nathanas Redmondas.
2018-05-05

Tikra drama: „West Bromwich Albion“ įvarčiu per pridėtą laiką išsaugojo viltį

„West Bromwich Albion“ viltis likti Anglijos „Premier“ lygoje – gyva. Čempionato autsaideriai per pridėtą paskutinių namų rungtynių laiką 1:0 (0:0) palaužė vienus lyderių Londono „Tottenham Hotspur“ futbolininkus. 92-ąją minutę po kampinio kilo sumaištis, kuria pasinaudojo Jake’as Livermore’as. „West Bromwich Albion“ savo sąskaitoje turi 31 tašką ir pakilo iš turnyro lentelės dugno – į 19-ąją poziciją. Vest Bromičo komanda aplenkė „Stoke City“ (30 tšk.
2018-05-05

„Liverpool“ netikėtai prarado taškus prieš lygos autsaiderius

Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygoje startavo 35-ojo turo rungtynės. Pirmoje dvikovoje „West Brom” namuose susigrūmė su „Liverpool”. Pergalę savo kišenėje turėję svečiai rungtynių pabaigoje iššvaistė dviejų įvarčių pranašumą ir turėjo susitaikyti su lygiosiomis 2:2 (0:1). Pranašumą „raudonieji” įgijo dar 4-ąją minutę, kai po trijų metų petraukos „Premier” lygoje pasižymėjo Danny Ingsas (1:0). Be savo įvarčio tradiciškai neliko ir Mohamedas Salah - 72-ąją minutę egiptieti...
2018-04-21

Anglijos taurės varžybų pusfinalyje – intriguojančios dvikovos

Šį savaitgalį vyks Anglijos futbolo asociacijos taurės varžybų (FA Cup) pusfinalio mūšiai. Legendiniame „Wembley“ stadione „Manchester United“ išbandys jėgas su Londono „Tottenham Hotspur“, o Londono „Chelsea“ – su „Southampton“. Abejas rungtynes tiesiogiai rodys vaizdo transliacijų internetu platforma viaplay.lt ir „Viasat Sport Baltic“ kanalas. Taip pat bus parodyti ir penki „Premier“ lygos mačai. Ypač didelės intrigos laukiama „Manchester United“ ir „Tottenham Hotspur“ akistatoje.