Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygoje įspūdingą pergalę iškovojo „Manchester City“ futbolininkai. Jie svečiuose 6:0 (3:0) nepasigailėjo „Watford“.

Hetriku pasižymėjo Sergio Aguero (27, 31, 81 minutėmis). Jis atliko ir rezultatyvų perdavimą.

Po įvartį iš žaidimo pelnė Gabrielis Jesusas (37 min.) bei Nicolsas Otamendi (63 min.).

11 metrų baudinį realizavo Raheemas Sterlingas (89 min.).

Davidas Silva atliko du rezultatyvius perdavimus.

Tris taškus įsirašė ir „Newcastle United“, savo aikštėje 2:1 (1:0) pranokęs „Stoke City“.

Nugalėtojams įvarčius pelnė Christianas Atsu (19 min.) ir Jamaalas Lascellesas (68 min.). Abukart rezultatyvius perdavimus atliko Mattas Ritchie.

„Stoke City“ gretose pasižymėjo Xherdanas Shaqiri (57 min.).

Du mačai baigėsi lygiosiomis 1:1.

Taip namie sužaidė ir taškus prarado „Liverpool“. Jis nesugebėjo įveikti „Burnley“.

Svečius 27-ąją minutę į priekį išvedė Scottas Arfieldas, 30-ąją minutę rezultatą išlygino Mohamedas Salah.

1:1 (0:0) finišavo „Huddersfield Town“„Leicester City“ rungtynės.

46-ąją minutę įmušė šeimininkų atstovas Laurentas Depoitre. 50-ąją minutę 11 metrų baudinį realizavo Jamie Vardy.

„West Bromwich Albion“ ir „West Ham United“ išsiskyrė be įvarčių – 0:0.

„Manchester City“ (13 taškų) pirmauja „Premier“ lygoje. „Newcastle United“ (9 tšk.) – ketvirta, „Huddersfield Town“ (8 tšk.) – penkta, „Burnley“ (8 tšk.) – šešta, „Liverpool“ (8 tšk.) – septinta, „West Bromwich Albion“ (8 tšk.) – aštunta, „Watford“ (8 tšk.) – devinta, „Stoke City“ (5 tšk.) – 13-a, „Leicester City“ (4 tšk.) – 14-a, „West Ham United“ (4 tšk.) – 18-a.