mattas ritchie

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „mattas ritchie“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „mattas ritchie“.

Anglija turi naujus futbolo karalius – „United“ pralaimėjo absoliučiam autsaideriui

„Manchester City“ – naujasis Anglijos futbolo čempionas. „Miestiečiams“ titulą garantavo „Manchester United“ nesėkmė. Jose Mourinho auklėtiniai sekmadienį namie 0:1 (0:0) pralaimėjo absoliučiam „Premier“ lygos autsaideriui „West Bromwich Albion“. Pergalingą įvartį 73-ąją minutę įmušė Jay Rodriguezas. „Manchester United“ (71 taškas) užima antrąją „Premier“ lygos poziciją ir, likus penkiems turams, nebeturi šansų pavyti pirmaujantį „Manchester City“ (87 tšk.). „West Bromwich Albion“ (24 tšk.
2018-04-15

„Premier“ lygoje – šeši „Man City“ įvarčiai ir prarasti „Liverpool“ taškai

Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygoje įspūdingą pergalę iškovojo „Manchester City“ futbolininkai. Jie svečiuose 6:0 (3:0) nepasigailėjo „Watford“. Hetriku pasižymėjo Sergio Aguero (27, 31, 81 minutėmis). Jis atliko ir rezultatyvų perdavimą. Po įvartį iš žaidimo pelnė Gabrielis Jesusas (37 min.) bei Nicolsas Otamendi (63 min.). 11 metrų baudinį realizavo Raheemas Sterlingas (89 min.). Davidas Silva atliko du rezultatyvius perdavimus.