scottas arfieldas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „scottas arfieldas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „scottas arfieldas“.

Atsitiesė: „Tottenham Hotspur“ įmušė penkis įvarčius

Ketverių iš eilės nelaimėtų „Premier“ lygos rungtynių seriją su trenksmu nutraukė Londono „Tottenham Hotspur“. Anglijos vicečempionai šeštadienį namie 5:1 (1:0) sutriuškino „Stoke City“ futbolininkus. Dubliu pasižymėjo Harry Kane’as (54, 65 minutėmis). Po įvartį pridėjo Heung-Min Sonas (53 min.) ir Christianas Eriksenas (74 min.). Kamuolys pirmąkart vartuose atsidūrė po to, kai jį į savuosius vartus nukreipė Ryanas Shawcrossas (21 min.
2017-12-09

„Premier“ lygoje – šeši „Man City“ įvarčiai ir prarasti „Liverpool“ taškai

Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygoje įspūdingą pergalę iškovojo „Manchester City“ futbolininkai. Jie svečiuose 6:0 (3:0) nepasigailėjo „Watford“. Hetriku pasižymėjo Sergio Aguero (27, 31, 81 minutėmis). Jis atliko ir rezultatyvų perdavimą. Po įvartį iš žaidimo pelnė Gabrielis Jesusas (37 min.) bei Nicolsas Otamendi (63 min.). 11 metrų baudinį realizavo Raheemas Sterlingas (89 min.). Davidas Silva atliko du rezultatyvius perdavimus.
2017-09-16

Varžovus be perstojo atakavusi „Chelsea“ pralaimėjo po šimto minučių kovos

Anglijos „Premier“ lygoje suklupo lyderė – Londono „Chelsea“. Ji savo stadione sensacingai 1:2 (1:2) pralaimėjo to paties miesto „Crystal Palace“. Pirmojo lygos lyderių įvarčio ilgai laukti nereikėjo. 5-ąją minutę po Edeno Hazardo perdavimo iš kelių metrų kamuolį į vartus nukreipė laivas likęs Cescas Fabregas. Ispano smūgiuotas kamuolys atsimušė į virpstą ir atsidūrė vartų tinkle (1:0). Tai leido Londono komandai atsipalaiduoti. Be reikalo.