laurentas depoitre

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „laurentas depoitre“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „laurentas depoitre“.

„Premier“ lyga: nesustabdoma „Man City“ ir Harry Kane’o „hetrikas“

Anglijos „Premier“ lygoje ir toliau nesustabdoma lyderė „Manchester City“. Ji savo aikštėje 4:0 (1:0) sutriuškino „Bournemouth“ futbolininkus. Dubliu pasižymėjo Sergio Aguero. Jis kamuolį į vartus siuntė 27 ir 79 minutėmis. Argentinietis 53-ąją minutę asistavo Raheemui Sterlingui. Šis 85-ąją minutę atliko rezultatyvų perdavimą Danilo. „Hetriku“ pasižymėjo Londono „Tottenham Hotspur“ uraganas – Harry Kane’as. Jis įmušė 7, 69 ir 79 minutėmis.
2017-12-23

„Premier“ lygoje – Anglijos čempionų ir absoliučių autsaiderių pergalės

Antradienį sužaistos trejos Anglijos „Premier“ lygos rungtynės. Pergalę svečiuose iškovojo šalies čempionė Londono „Chelsea“. Ji 3:1 (2:0) nugalėjo „Huddersfield Town“ futbolininkus. Čempionus 23-ąją minutę į priekį išvedė Tiemoue Bakayoko. 43-ąją minutę įmušė Willianas, 50-ąją – Pedro. Willianas ne tik pats pasiuntė kamuolį į vartus, o ir prisidėjo prie kitų dviejų įvarčių – atliko rezultatyvius perdavimus. „Huddersfield Town“ garbės įvartį pelnė Laurentas Depoitre, įmušęs 92-ąją minutę.
2017-12-13

„Premier“ lygos lyderiai iš Mančesterio sužaidė skirtingai

Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygoje užfiksuota staigmena. „Manchester United“ krito Hadersfilde. Tuo metu „Manchester City“ iškovojo užtikrintą pergalę. „Manchester United“ 1:2 (0:2) pralaimėjo „Huddersfield Town“. Šeimininkai varžovus pritrenkė dviem įvarčiais per penkias minutes. 28-ąją įmušė Aaronas Mooy, 33-ąją – Laurentas Depoitre. „Manchester United“ metėsi į priekį ir siekė atsitiesti. 78-ąją minutę taikliai smūgiavo Marcusas Rashfordas. Tačiau Mančesterio futbolininkai taškų neiškovojo.
2017-10-21

„Premier“ lygoje – šeši „Man City“ įvarčiai ir prarasti „Liverpool“ taškai

Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygoje įspūdingą pergalę iškovojo „Manchester City“ futbolininkai. Jie svečiuose 6:0 (3:0) nepasigailėjo „Watford“. Hetriku pasižymėjo Sergio Aguero (27, 31, 81 minutėmis). Jis atliko ir rezultatyvų perdavimą. Po įvartį iš žaidimo pelnė Gabrielis Jesusas (37 min.) bei Nicolsas Otamendi (63 min.). 11 metrų baudinį realizavo Raheemas Sterlingas (89 min.). Davidas Silva atliko du rezultatyvius perdavimus.