gabrielis jesusas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „gabrielis jesusas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „gabrielis jesusas“.

Brazilijos stovyklą palikusiam „Arsenal“ puolėjui Jesusui atlikta operacija

Brazilijos rinktinės ir Londono „Arsenal“ klubo puolėjas Gabrielis Jesusas Pasaulio taurės trečiose grupių etapo rungtynėse buvo pakeistas 64-ą minutę ir dėl traumos turėjo gultis ant operacinės stalo. Skelbiama, kad G.Jesusui jau atlikta dešiniojo kelio operacija, o dabar žaidėjas pradės reabilitaciją. „Arsenal“ nepranešė, kada žaidėjas galės grįžti į aikštelę, tačiau pranešimai iš Brazilijos skelbia, kad tai gali trukti iki trijų mėnesių.
2022-12-06

Džiaugsmas Brazilijai: Neymaras sugrįš į aikštę kovoti dėl kelialapio į ketvirtfinalį

Sekmadienį Brazilijos ekipos treneris Titė patvirtino, kad Neymaras pirmadienį dalyvaus Brazilijos aštuntfinalio rungtynėse su Pietų Korėja. Brazilų futbolo žvaigždė praleido paskutinius du grupių etapo mačus dėl patirtos traumos rungtynėse su Serbija. Jose po susidūrimo su Nikola Milenkovičiumi Neymaras patyrė raiščių pažeidimą. Visgi sekmadienį brazilas jau dalyvavo savo komandos treniruotėje, o rinktinės strategas tikino, kad Neymaras pasiruošęs žaisti rungtynėse.
2022-12-05

„Arsenal“ gretas papildys „Man City“ puolėjas Gabrielis Jesusas

Gabrielis Jesusas keliasi rungtyniauti iš „Manchester City“ į Londono „Arsenal“ klubą. Apie tai praneša Anglijos žiniasklaida ir garsus futbolo žurnalistas Fabrizinio Romano. „Kanonieriai“ užmezgė naują tiesioginį kontaktą su G.Jesusu ir jo agentu Marcelo Pettinati bei jo partneriais, buvo pasiektas susitarimas dėl asmeninių sąlygų. Brazilas pasirašys su „Arsenal“ klubu kontraktą, kuris galios iki 2027-ųjų metų birželio mėnesio.
2022-06-27

Mušė kas tik norėjo: „Manchester City” varžovus įveikė nesuvokiamu rezultatu

Anglijos lygos taurės pusfinalyje futbolo gerbėjai trečiadienio vakarą išvydo sunkiai suvokiamą rezultatą. Tarp keturių stipriausių turnyro komandų patekusi „Burton” komanda išvykos rungtynėse prieš „Manchester City” sugebėjo praleisti net 9 įvarčius be atsako. Namie rungtyniavę „miestiečiai” varžovų, švelniai tariant, nepasigailėjo.
2019-01-10

Anglijoje – įtikinama „Manchester City” pergalė: grįžo į viršūnę

Šeštadienio popietę Anglijos „Premier” lygoje startavo 17-asis turas. Jau po pirmosios turo dvikovos paaiškėjo naujas lygos lyderis – į viršūnę grįžo „Manchester City” klubas, namuose be vargo įveikęs Liverpulio „Everton” pasipriešinimą.
2018-12-15

„ManUtd“ Turine šokiravo „Juventus“, „Real“ ir „Man City“ kartu pelnė 11 įvarčių

„Manchester City“ ekipa vienintelė prisijungė prie „Barcelona“ klubo ir užsitikrino vietą UEFA Čempionų lygos atkrintamosiose, tuo tarpu arti to buvusi Turino „Juventus“ gavo antausį nuo „Manchester United“. „Juventus“ namie 1:2 (0:0) nusileido anglams. Šeimininkai pirmavo, kai 65-ąją minutę į buvusios komandos vartus įmušė Cristiano Ronaldo. Po šio epizodo portugalas pradėjo demonstruoti savo pilvo preso raumenis. Vis tik „ManUtd“ smogė pačioje rungtynių pabaigoje.
2018-11-07

Skirtingos nuotaikos Mančesteryje: „City“ surengė šou, „United“ patyrė fiasko

Anglijos „Premier“ lygoje skirtingus pasirodymus surengė dvi stipriausios praėjusio sezono futbolo komandos – Mančesterio „City“ ir „United“. Titulą ginantis „City“ sekmadienį namuose 6:1 (3:1) sutriuškino „Huddersfield Town“. „Hetriku“ pasižymėjo Sergio Aguero (25, 35, 75 minutėmis). Po įvartį pridėjo Gabrielis Jesusas (31 min.) ir Davidas Silva (48 min.). Kartą kamuolį į savuosius vartus nukreipė svečių futbolininkas Terence’as Kongolo (84 min.
2018-08-19

Brazilai išnešė sveiką kailį rungtynėse su Kosta Rikos futbolininkais

Pietų Amerikos futbolo flagmanės Argentinos ir Brazilijos rinktinės vargsta pasaulio čempionate Rusijoje. Brazilai penktadienį per pridėtą laiką išsigelbėjo rungtynėse su nykštukės Kosta Rikos komanda. E grupės mačas baigėsi 2:0 (0:0). Susitikimo pradžioje komandos apsikeitė pavojingais smūgiais. Stipriai iš toli mušęs brazilas Philippe’as Coutinho pasiuntė kamuolį virš skersinio. Kitoje aikštės pusėje kostarikietis Celso Borgesas į vartus nepataikė iš baudos aikštelės centro.
2018-06-22

Po pergalės – „Manchester City“ titulo laukimas

„Manchester City“ žengė dar vieną tvirtą žingsnį Anglijos „Premier“ lygos titulo link. Šįkart „miestiečiai“ svečiuose 3:1 (2:1) nugalėjo Londono „Tottenham Hotspur“ futbolininkus. 22-ąją minutę įmušė Gabrielis Jesusas, 72-ąją – Raheemas Sterlingas. 25-ąją 11 metrų baudinį realizavo Ilkay Gundoganas. „Tottenham Hotspur“ neišgelbėjo 42-ąją minutę pelnytas Christiano Erikseno įvartis. „Manchester City“ (87 taškai) užtikrintai pirmauja „Premier“ lygoje.
2018-04-14

„Man City“ viesulo nesulaikė ir „Arsenal“ ginklai

„Manchester City“ ir toliau nesulaukia jokio pasipriešinimo Anglijos „Premier“ lygoje. Mančesterio futbolininkai sekmadienį savo aikštėje 3:1 (1:0) nugalėjo Londono „Arsenal“ futbolininkus. „Manchester City“ įvarčius pelnė Kevinas De Bruyne (19 minutė) ir Gabrielis Jesusas (74 min.). 50-ąją minutę 11 metrų baudinį realizavo Sergio Aguero. Rezultatą į 1:2 65-ąją minutę buvo pavertęs po keitimo aikštėje pasirodęs Alexandre’as Lacazette’as.