25
„AFC Bournemouth“ – „Manchester City“ 1:2 (nuotr. SCANPIX)

Pergalingas įvartis 97-ąją minutę. Toks scenarijus šeštadienį užfiksuotas Bornmute, kur „Manchester City“ futbolininkai 2:1 (1:1) palaužė „AFC Bournemouth“. Tai buvo pirmosios Anglijos „Premier“ lygos trečiojo turo rungtynės.

25

Šeimininkai akivaizdžius rungtynių favoritus pribloškė įvarčiu, pelnytu 13-ąją minutę. Įmušė Charlie Danielsas.

„Manchester City“ 21-ąją minutę rezultatą išlygino. Tai po Davido Silvos perdavimo padarė Gabrielis Jesusas.

Vis dėlto, Mančesterio futbolininkams favoritų statuso nepavyko patvirtinti iki pat 97-ąją minutės. Tada po Danilo perdavimo įmušė Raheemas Sterlingas.

Rungtynių didvyris mačo nebaigė – 99-ąją minutę už antrąją geltoną kortelę buvo pašalintas iš aikštės.