afc bournemouth

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „afc bournemouth“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „afc bournemouth“.

„Rennes“ sutriuškino „Everton“, Edvinas Gertmonas rungtynes praleido ant suolo

Šeštadienį sužaista begalė kontrolinių futbolo rungtynių. Vienose jų Edvino Gertmono „Rennes“ sutriuškino Liverpulio „Everton“ – 4:1 (2:1). Nugalėtojams įvarčius mušė Benjaminas Bourigeaud (28 minutė), Theosonas Jordanas Siebatcheu (36 min.), Faitout Maouassa (77 min.) ir Jamesas Edwardas Lea Siliki (79 min.). „Everton“ gretose pasižymėjo naujokas Richarlisonas, kamuolį į vartus nukreipęs 45-ąją minutę.
2018-07-28

Anglijoje taškus prarado lyderiai, spindėjo „Arsenal“ naujokai

Anglijos „Premier“ lygoje varžovų nesugebėjo įveikti čempionato lyderiai „Manchester City“ futbolininkai. Tuo metu spindėjo Londono „Arsenal“ naujokai. „Manchester City“ išvykoje 1:1 (1:0) sužaidė su „Burnley“. Svečius 22-ąją minutę į priekį išvedė Danilo. 82-ąją rezultatą išlygino Johannas Gudmundssonas. Įspūdingą pasirodymą surengė „Arsenal“ naujokai. Jų vedama Londono komanda namie 5:1 (4:0) sutriuškino Liverpulio „Everton“. „Hetriku“ pasižymėjo Aaronas Ramsey, įmušęs 6, 19 ir 74 minutėmis.
2018-02-03

„Premier“ lyga: prabudę Mesutas Ozilas ir Wayne’as Rooney bei įspūdinga „City“ pergalė

Trečiadienį Anglijos „Premier“ lygoje sužibėjo šiame sezone dažnai kritikuojami futbolininkai – Wayne’as Rooney ir Mesutas Ozilas. Fantastišką pergalę išplėšė čempionato lyderė „Manchester City“. Įspūdingiausią pergalę iškovojo Londono „Arsenal“. Jis savo aikštėje 5:0 (1:0) sutriuškino „Huddersfield Town“. Dubliu pasižymėjo Olivier Giroud (68, 87 minutėmis). Po įvartį pelnė ir Alexandre’as Lacazette’as (3 min.), Alexis Sanchezas (69 min.) bei M. Ozilas (72 min.
2017-11-30

„Premier“ lygoje du taškus prarado Anglijos vicečempionai

Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygoje du taškus prarado šalies futbolo vicčempionas – Londono „Tottenham Hotspur“. Jis namie 1:1 (0:1) sužaidė su „West Bromwich Albion“. Svečiai vicečempionus šokiravo greitu įvarčiu. 4-ąją minutę po Jake’o Livermore’o perdavimo įmušė Salomonas Rondonas. „Tottenham Hotspur“ rezultatą pavyko išlyginti po 70-ies minučių, kai 74-ąją pasižymėjo Harry Kane’as.
2017-11-25

„Premier“ lygos turas startavo stebuklingu „Manchester City“ išsigelbėjimu

Pergalingas įvartis 97-ąją minutę. Toks scenarijus šeštadienį užfiksuotas Bornmute, kur „Manchester City“ futbolininkai 2:1 (1:1) palaužė „AFC Bournemouth“. Tai buvo pirmosios Anglijos „Premier“ lygos trečiojo turo rungtynės. Šeimininkai akivaizdžius rungtynių favoritus pribloškė įvarčiu, pelnytu 13-ąją minutę. Įmušė Charlie Danielsas. „Manchester City“ 21-ąją minutę rezultatą išlygino. Tai po Davido Silvos perdavimo padarė Gabrielis Jesusas.
2017-08-26

„Premier“ lygoje pro raktų skylutes išlindo „Liverpool“ ir „Southampton“

Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygoje sunkias pergales iškovojo „Liverpool“ ir „Southampton“ futbolininkai. „Liverpool“ savo stadione 1:0 (0:0) nugalėjo Londono „Crystal Palace“. Šeimininkai pergalingą įvartį pelnė 73-ąją minutę. Po „Crystal Palace“ gynėjų klaidos įmušė Sadio Mane. Varžovus pranoko buvę čempionai „Leicester City“ futbolininkai. Jie savo aikštėje 2:0 (1:0) įrodė pranašumą prieš „Brighton and Hove Albion“. 1-ąją minutę pasižymėjo Shinji Okazaki, 54-ąją – Harry Maguire’as.
2017-08-19

Nuleista „Premier“ lygos uždanga: čempionų karūnavimas, atsisveikinimas su legenda ir „Liverpool“ triumfas

Anglijos „Premier“ lygoje sudėlioti taškai ant „i“. Paskutiniame ture Londono „Chelsea“ pagaliau iškėlė jau seniau užsitikrintą trofėjų, atsisveikino su Johnu Terry, o „Liverpool“ paliko „Arsenal“ už Čempionų lygos borto. Visų akys sekmadienio popietę krypo į Liverpulį, kur vietos komanda pergalės atveju galėjo užsitikrinti vietą kitų metų Čempionų lygoje.
2017-05-21

Tęsia čempionišką žygį: „Chelsea“ iškovojo dar vieną pergalę

Anglijos „Premier“ lygos lyderis Londono „Chelsea“ nebarsto taškų. Šįkart „aristokratai“ išvykoje 1:3 palaužė „AFC Bournemouth“ klubą. Pirmąjį rungtynių įvartį jau 17-ąją minutę į savo vartus įsimušė aikštės šeimininkai. Kamuolys į tinklą įskriejo nuo Adamo Smitho. Jau po trijų minučių (20`) Edenas Hazardas po puikaus perdavimo iš gilumos pabėgo į priekį ir pelnė antrąjį savo komandos įvartį. Dar iki pertraukos skirtumas sumažėjo.
2017-04-08

Įvarčių lietus Anglijos „Premier“ lygoje

Anglijos „Premier“ lygoje sužaistos trys rungtynės, kuriose netrūko įtemptos kovos ir įvarčių. Pergales iškovojo „AFC Bournemouth“, Liverpulio „Everton“ ir „Hull City“. „AFC Bournemouth“ ekipa namuose 3:2 nugalėjo „West Ham United“ futbolininkus. Pergalę švęsti nesutrukdė ir du nerealizuoti 11 metrų baudiniai. Pirmieji įvartį pelnė svečiai, kai 10-ąją minutę pasižymėjo Michailas Antonio.
2017-03-11

Anglijoje išsiveržė tikras įvarčių vulkanas

Anglijos „Premier“ lygoje ištryško įvarčių fontanas. Per keturias rungtynes krito net 18-ka įvarčių, pergales šventė Londono „Arsenal“, „Burnley“ ir „Swansea City“. „Emirates“ stadione Londone „Arsenal“ 3:1 palaužė „Stoke City“ ekipą.