30
Brazilija – Kosta Rika 2:0 (nuotr. SCANPIX)

Pietų Amerikos futbolo flagmanės Argentinos ir Brazilijos rinktinės vargsta pasaulio čempionate Rusijoje. Brazilai penktadienį per pridėtą laiką išsigelbėjo rungtynėse su nykštukės Kosta Rikos komanda. E grupės mačas baigėsi 2:0 (0:0).

30

Susitikimo pradžioje komandos apsikeitė pavojingais smūgiais.

Stipriai iš toli mušęs brazilas Philippe’as Coutinho pasiuntė kamuolį virš skersinio. Kitoje aikštės pusėje kostarikietis Celso Borgesas į vartus nepataikė iš baudos aikštelės centro.

Įsibėgėjus pirmajam kėliniui, Brazilijos futbolininkų veiksmai suaktyvėjo. Porą kartų iš toli pabandė smūgiuoti Marcelo. Sykį krašto gynėjas nebuvo tikslus, kartą kamuolį pagavo kolega Madrido „Real“ klube – vartininkas Keyloras Navas.

Po pertraukos braziliška samba įgavo dar didesnį pagreitį.

Antrojo kėlinio pradžioje galva į skersinį pokštelėjo Gabrielis Jesusas.

Vėliau Kosta Rikos rinktinę ne kartą gelbėjo vartininkas K. Navas.

Rungtynių pabaigoje Bjornas Kuipersas skyrė 11 metrų baudinį už pražangą prieš Neymarą. Vis dėlto po vaizdo peržiūros teisėjas iš Olandijos savo sprendimą atšaukė.

Brazilai išsigelbėjo per pridėtą laiką. 91-ąją minutę sumaištimi baudos aikštelėje pasinaudojo P. Coutinho.

97-ąją minutę po kontratakos ir Douglo Costos perdavimo kamuolį į vartus pasiuntė Neymaras.

E grupėje žaidžia ir dvi Europos komandos – Serbijos bei Šveicarijos rinktinės. Jos penktadienį susitiks tarpusavyje.