„Southampton“ futbolininkai šeštadienį „Premier“ lygos rungtynėse ilgą laiką pirmavo, bet išleido pergalę iš rankų, taip nepasinaudoję šansu įtvirtinti savo pozicijas kovoje dėl išlikimo.

„Southampton“ varžovų stadione 1:1 (0:0) sužaidė su Liverpulio „Everton“ futbolininkais.

Svečiai įmušė pirmieji ir ilgą laiką buvo priekyje. 56-ąją minutę po puikaus Cedrico Soareso perdavimo iš krašto pasižymėjo Nathanas Redmondas.

85-ąją minutę iš aikštės pašalintas antrąją geltoną kortelę užsidirbęs „Southampton“ gynėjas Maya Yoshida.

Šeimininkai tuo pasinaudojo 96-ąją minutę. Tomas Daviesas smūgiavo iš toli. Kamuolys po rikošeto atsidūrė vartuose.

Rungtynės baigėsi lygiosiomis 1:1. „Southampton“ pakilo į saugią 17-ąją poziciją, bet tiek pat taškų – 33 – turi ir „Swansea City“.

Taikus „Everton“ – „Southampton“ rungtynių rezultatas paliko viltį išsikapanoti „West Bromwich Albion“ (31 tšk.). Saugūs nesijaučia ir „Huddersfield Town“ futbolininkai (35 tšk.).