tomas daviesas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „tomas daviesas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „tomas daviesas“.

„Šventieji“ išleido pergalę ir padidino intrigą kovoje dėl išlikimo

„Southampton“ futbolininkai šeštadienį „Premier“ lygos rungtynėse ilgą laiką pirmavo, bet išleido pergalę iš rankų, taip nepasinaudoję šansu įtvirtinti savo pozicijas kovoje dėl išlikimo. „Southampton“ varžovų stadione 1:1 (0:0) sužaidė su Liverpulio „Everton“ futbolininkais. Svečiai įmušė pirmieji ir ilgą laiką buvo priekyje. 56-ąją minutę po puikaus Cedrico Soareso perdavimo iš krašto pasižymėjo Nathanas Redmondas.
2018-05-05

Įvarčių fiestoje „Everton“ nukalė Anglijos čempionus

Paskutinės Anglijos „Premier“ lygos savaitgalio rungtynės tapo tikra puošmena. Liverpulio „Everton“ namuose po neįtikėtinos kovos 4:2 nugalėjo „Leicester City“. Pirmas įvartis krito jau pirmąją minutę, kai Tomas Daviesas pasinaudojo komandos draugo prasiveržimu ir pelnė pirmąjį komandos įvartį. Triumfas tęsėsi neilgai. Jau 4-ąją minutę rezultatą išlygino Islamas Slimani, o 10-ąją „lapes“ į priekį išvedė Marcas Albrightonas. Pirmajame kėlinyje krito dar du įvarčiai.
2017-04-09

„Everton“ pratęsė sutartį su jaunuoju talentu

18-metis Tomas Daviesas padėjo autografą ant naujos penkerių metų sutarties su Liverpulio „Everton“ (Anglija) klubu. T. Daviesas šiame Anglijos „Premier“ lygos sezone aikštėje pasirodė 16 kartų, praėjusiame – du. Šiemet jaunasis saugas įmušė įvartį ir atliko tris rezultatyvius perdavimus. 18-metis anglas 10 šio sezono rungtynių pradėjo „Everton“ starto sudėtyje. „Man labai daug reiškia tai, kad galiu būti pirmojoje „Everton“ komandoje.