Antradienį startavo Anglijos „Premier“ futbolo lygos 14-asis turas. Jis neapsiėjo be netikėtumų.

Londono „Tottenham Hotspur“ svečiuose 1:2 (0:2) pralaimėjo 2016-ųjų Anglijos čempionei „Leicester City“.

Šeimininkams įvarčius mušė lyderiai. 13-ąją minutę tikslus buvo Jamie Vardy, o per pridėtą pirmojo kėlinio laiką (45+1 minutė) Riyadas Mahrezas.

Anglijos vicečempionai nepasidavė. 79-ąją minutę pasižymėjo Harry Kane’as, bet „Tottenham Hotspur“ nebeišsigelbėjo.

Varžovų stadione pergalę iškovojo „Manchester United“. Ji 4:2 (3:0) įveikė „Watford“.

Trys šeimininkų įvarčiai krito per 13 pirmojo kėlinio minučių. 19 ir 25 nuostabiai smūgiavo Ashley Youngas. 32-ąją minutę kamuolį į vartus nukreipė Anthony Martialis.

77-ąją minutę skirtumą sušvelnino 11 metrų baudinį realizavęs Troy Deeney. 84-ąją minutę intrigą iki maksimalaus lygio kilstelėjo Abdoulaye Doucoure.

Vis dėlto, šeimininkų entuziazmą 86-ąją minutę užmušė Jesse Lingardas.

Svečiuose tašką išplėšė „Newcastle United“. Ji 2:2 (1:0) sužaidė su „West Bromwich Albion“.

Šeimininkų gretose pasižymėjo Halas Robsonas-Kanu (45+1 min.) ir Samas Fieldas (56 min.), svečių – Ciaranas Clarkas (59 min.).

Lygiąsias varžovams padovanojo „West Bromwich Albion“ gynėjas Jonny Evansas, 83-ąją minutę nukreipęs kamuolį į savuosius vartus.

„Brighton and Hove Albion“ ir Londono „Crystal Palace“ išsiskyrė nerezultatyviomis lygiosiomis – 0:0.

„Manchester United“ (32 taškai) užima antrąją „Premier“ lygos poziciją, „Tottenham Hotspur“ (24 tšk.) – penktąją, „Watford“ (21 tšk.) – aštuntąją, „Leicester City“ (17 tšk.) – devintąją, „Brighton and Hove Albion“ (17 tšk.) – 10-ąją, „Newcastle United“ (15 tšk.) – 12-ąją, „West Bromwich Albion“ (12 tšk.) – 16-ąją, „Crystal Palace“ (9 tšk.) – 20-ąją.