jonny evansas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „jonny evansas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „jonny evansas“.

Anglijoje krito šalies vicečempionai

Antradienį startavo Anglijos „Premier“ futbolo lygos 14-asis turas. Jis neapsiėjo be netikėtumų. Londono „Tottenham Hotspur“ svečiuose 1:2 (0:2) pralaimėjo 2016-ųjų Anglijos čempionei „Leicester City“. Šeimininkams įvarčius mušė lyderiai. 13-ąją minutę tikslus buvo Jamie Vardy, o per pridėtą pirmojo kėlinio laiką (45+1 minutė) Riyadas Mahrezas. Anglijos vicečempionai nepasidavė. 79-ąją minutę pasižymėjo Harry Kane’as, bet „Tottenham Hotspur“ nebeišsigelbėjo.
2017-11-28

„United“ varžovus triuškino, „Leicester City“ toliau buksuoja

Šeštadienį sužaistos dar penkerios Anglijos „Premier“ lygos rungtynės. Čempionato lyderis „Manchester United“ savo aikštėje 4:0 (2:0) sutriuškino Londono „Crystal Palace“. Tuo metu 2016-ųjų Anglijos futbolo čempionas „Leicester City“ toliau buksuoja. „United“ du įvarčius pelnė Marouane’as Fellaini (35, 49 minutėmis), po vieną – Juanas Mata (3 min.) ir Romelu Lukaku (86 min.). Marcusas Rashfordas atliko du rezultatyvius perdavimus.
2017-09-30

„Klišakojų“ mūšyje – minimali „Liverpool“ pergalė

Sekmadienį Anglijos „Premier“ lygos 33 turo rungtynėse minimalią pergalę iškovojo „Liverpool“. Jis svečiuose 1:0 (1:0) nugalėjo „West Bromwich Albion“. Mačas pasižymėjo begale nerealizuotų progų – abiejų komandų futbolininkai nepataikė į kamuolius arba neįmušė iš itin dėkingų padėčių. Šeimininkai į priekį galėjo išsiveržti 2-ąją minutę. Puikia proga nepasinaudojo Halas Robsonas-Kanu. Po 12 minučių išpuoliu atsakė „Liverpool“. Svečių brazilas Roberto Firmino nepataikė į tolimąjį vartų kampą.
2017-04-16

Varžovus be perstojo atakavusi „Chelsea“ pralaimėjo po šimto minučių kovos

Anglijos „Premier“ lygoje suklupo lyderė – Londono „Chelsea“. Ji savo stadione sensacingai 1:2 (1:2) pralaimėjo to paties miesto „Crystal Palace“. Pirmojo lygos lyderių įvarčio ilgai laukti nereikėjo. 5-ąją minutę po Edeno Hazardo perdavimo iš kelių metrų kamuolį į vartus nukreipė laivas likęs Cescas Fabregas. Ispano smūgiuotas kamuolys atsimušė į virpstą ir atsidūrė vartų tinkle (1:0). Tai leido Londono komandai atsipalaiduoti. Be reikalo.
2017-04-01

Futbolininkai, kurie negalės žaisti Čempionų lygos aštuntfinalyje

Jau kitą savaitę futbolo aistruoliai ir vėl galės mėgautis Senojo Žemyno turnyro aštuntfinalio rungtynėmis. Dvi savaites iš eilės UEFA Čempionų lygoje bus žaidžiamos pirmosios aštuntfinalio rungtynes, tačiau jas privalės praleisti nemažai futbolininkų. „Manchester City“ – „Barcelona“ Pirmasis mačas įvyks Anglijoje, tačiau "miestiečiams" šiame susitikime negalės padėti ekipos lyderis Sergio Aguero ir saugas Fernandinho. Tuo tarpu Jamesas Milneris mačą praleis dėl geltonų kortelių limito.