ashley youngas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ashley youngas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ashley youngas“.

„Manchester United“ barstė taškus ir prieš mažumoje likusius „Southampton“

„Manchester United“ jau pačioje sezono pradžioje siunčia pavojingus ženklus, kad šie metai jiems bus labai sunkūs. Ole Gunnaro Solskjaero auklėtiniai sužaidė lygiosiomis rezultatu 1 – 1 su „Southampton“. Sunerimti tikrai yra kodėl, kadangi per pirmąsias ketverias rungtynes „raudonieji velniai“ tik kartą laimėjo ir išbarstė jau septynis taškus. Visgi pirmasis kėlinys „Manchester United“ buvo puikus. Jie dominavo pagal žaidimo kontrolę, kūrė pavojingas progas ir pelnė įvartį.
2019-08-31

Galvomis įvarčius mušę anglai – pasaulio čempionato pusfinalyje

Harry Maguire’as ir Dele Alli pelnė įvarčius galvomis ir atvedė Anglijos rinktinę į pasaulio čempionato pusfinalį. Anglai Samaroje 2:0 (1:0) nugalėjo švedus. Rungtynės prasidėjo atsargiai. Anglijos komanda kontroliavo kamuolį, o Švedijos futbolininkai pavyzdingai gynėsi. Anglai į priekį išsiveržė sužaidus pusvalandį. 30-ąją minutę Ashley Youngas pakėlė kampinį, o įvartį galva pelnė H. Maguire’as (1:0). Anglijos rinktinė paskutinę kėlinio minutę galėjo padvigubinti skirtumą.
2018-07-07

Anglijoje krito šalies vicečempionai

Antradienį startavo Anglijos „Premier“ futbolo lygos 14-asis turas. Jis neapsiėjo be netikėtumų. Londono „Tottenham Hotspur“ svečiuose 1:2 (0:2) pralaimėjo 2016-ųjų Anglijos čempionei „Leicester City“. Šeimininkams įvarčius mušė lyderiai. 13-ąją minutę tikslus buvo Jamie Vardy, o per pridėtą pirmojo kėlinio laiką (45+1 minutė) Riyadas Mahrezas. Anglijos vicečempionai nepasidavė. 79-ąją minutę pasižymėjo Harry Kane’as, bet „Tottenham Hotspur“ nebeišsigelbėjo.
2017-11-28

„Premier“ lygoje du taškus prarado Anglijos vicečempionai

Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygoje du taškus prarado šalies futbolo vicčempionas – Londono „Tottenham Hotspur“. Jis namie 1:1 (0:1) sužaidė su „West Bromwich Albion“. Svečiai vicečempionus šokiravo greitu įvarčiu. 4-ąją minutę po Jake’o Livermore’o perdavimo įmušė Salomonas Rondonas. „Tottenham Hotspur“ rezultatą pavyko išlyginti po 70-ies minučių, kai 74-ąją pasižymėjo Harry Kane’as.
2017-11-25

Garethas Southgate’as suteikė šansą trims jaunuoliams

Trys jauni anglai – 20-mečiai Tammy Abrahamas ir Joe Gomezas bei 21-erių Rubenas Loftusas-Cheekas – pirmąkart pakviesti į nacionalinę rinktinę. „Komandų trenerių prašiau būti drąsiems ir pasitikėti jaunimu. Manau, turiu daryti tą patį“, – sprendimą aiškino vyriausiasis Anglijos komandos treneris Garethas Southgate’as. Į rinktinę po traumų grįžta gynėjas Danny Rose’as ir puolėjas Jamie Vardy.
2017-11-02

Nuvylęs Mančesterio derbis – ažiotažą kėlusi dvikova baigėsi be įvarčių

Ketvirtadienį sužaistos didžiulį ažiotažą kėlusios rungtynės – Mančesterio derbis. Nei namie kovojusi „Manchester City“, nei svečių teisėmis rungtyniavusi „Manchester United“ įvarčių nepelnė. Paskutinis 34-ojo turo mačas prasidėjo svečių aktyvumu. Po išpuolio dešiniuoju kraštu apsigynė Pablo Zabaleta. Bene geriausia rungtynių proga pasižymėti taip pat buvo dvikovos pradžioje. Iš arti mušęs „Manchester City“ atakų lyderis Sergio Aguero pataikė į virpstą.
2017-04-27

Jose Mourinho „Old Trafford“ stadione nubaudė savo mylimuosius

Sekmadienį Anglijos „Premier“ lygos grandų mūšyje Jose Mourinho treniruojama „Manchester United“ savo stadione 2:0 (1:0) nugalėjo čempionato lyderę Londono „Chelsea“, kurios strategu minėtas portugalas buvo ne vienus metus. Sužaidus penkias minutes, svečius galėjo nubausti Marcus Rashfordas. Jis pabėgo nuo „Chelsea“ gynėjų, bet smūgiavo netiksliai. Po poros minučių „Manchester United“ futbolininkas panašioje situacijoje nebeklydo – 1:0. Puikų rezultatyvų perdavimą atliko Anderis Herrera.
2017-04-16

Varžovus be perstojo atakavusi „Chelsea“ pralaimėjo po šimto minučių kovos

Anglijos „Premier“ lygoje suklupo lyderė – Londono „Chelsea“. Ji savo stadione sensacingai 1:2 (1:2) pralaimėjo to paties miesto „Crystal Palace“. Pirmojo lygos lyderių įvarčio ilgai laukti nereikėjo. 5-ąją minutę po Edeno Hazardo perdavimo iš kelių metrų kamuolį į vartus nukreipė laivas likęs Cescas Fabregas. Ispano smūgiuotas kamuolys atsimušė į virpstą ir atsidūrė vartų tinkle (1:0). Tai leido Londono komandai atsipalaiduoti. Be reikalo.