Londono „Arsenal“ Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse 4:0 sutriuškino „West Brom“ futbolininkus.

Kieran Tierney 23-ąją minutę puikiu smūgiu dešine koja nukreipė kamuolį į dešinįjį vartų kampą ir išvedė „Arsenal“ į priekį 1:0.

Bukayo Saka 28-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir padvigubino „kanonierių“ pranašumą 2:0.

Callumas Robinsonas antrojo kėlinio pradžioje nukreipė kamuolį į vartus.

Visgi teisėjas užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė. Alexandre‘as Lacazette‘as 60-ąją minutę pirmasis atsidūrė prie vartininko atremto kamuolio ir pasiuntęs jį į vartus dar labiau padidino svečių pranašumą 3:0.

Netrukus prancūzas dar kartą nuginklavo vartininką ir rezultatas tapo triuškinamas 4:0.