oumaras niasse

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „oumaras niasse“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „oumaras niasse“.

„Arsenal“ per 16 minučių įmušė keturis įvarčius

Anglijoje rezultatyviausią pergalę iškovojo Londono „Arsenal“ futbolininkai. Jie savo aikštėje 4:1 (4:0) sutriuškino to paties miesto „Crystal Palace“. Visi įvarčiai kirto per 16 žaidimo minučių – iki 22-osios. 6-ąją įmušė Nacho Monrealis, 10-ąją – Alexas Iwobi, 13-ąją – Laurentas Koscielny, 22-ąją – Alexandre’as Lacazette’as. N. Monrealis ne tik pelnė pirmąjį įvartį, o ir rezultatyviais perdavimais prisidėjo prie antrojo bei trečiojo.
2018-01-20

„Premier“ lygos turą baigė „Chelsea“ ir „Everton“ pergalės

Sekmadienį Londone įvyko Anglijos futbolo klasika. „Premier“ lygos rungtynėse „Chelsea“ savo stadione 1:0 (0:0) nugalėjo „Manchester United“. Pergalingą įvartį 55-ąją minutę įmušė Alvaro Morata, pasižymėjęs po Cesaro Azpilicuetos perdavimo. Rezultatyviose rungtynėse Liverpulyje vietos „Everton“ 3:2 (0:0) palaužė „Watford“. 67-ąją minutę įmušė Oumaras Niasse, 74-ąją – Dominicas Calvertas-Lewinas. Svečiams įvarčius pelnė Richarlisonas (46 min.) ir Christianas Kabasele (64 min.
2017-11-05

„Arsenal“ sutriuškino „Everton“, kurio sirgaliai reikalauja trenerio skalpo

Anglijos „Premier“ lygos sekmadienis prasidėjo triuškinama „Arsenal“ pergale. Londono futbolininkai svečiuose 5:2 (1:1) sutriuškino Liverpulio „Everton“, kurio sirgaliai prašė trenerio atsistatydinimo. Šeimininkai pelnė greitą įvartį ir pirmavo. 12-ąją minutę pasižymėjo Wayne’as Rooney. 40-ąją rezultatą išlygino Nacho Monrealis, o 53-ąją „Arsenal“ į priekį išvedė Mesutas Ozilas. 68-ąją minutę „Everton“ situacija dar pablogėjo.
2017-10-22

Varžovus be perstojo atakavusi „Chelsea“ pralaimėjo po šimto minučių kovos

Anglijos „Premier“ lygoje suklupo lyderė – Londono „Chelsea“. Ji savo stadione sensacingai 1:2 (1:2) pralaimėjo to paties miesto „Crystal Palace“. Pirmojo lygos lyderių įvarčio ilgai laukti nereikėjo. 5-ąją minutę po Edeno Hazardo perdavimo iš kelių metrų kamuolį į vartus nukreipė laivas likęs Cescas Fabregas. Ispano smūgiuotas kamuolys atsimušė į virpstą ir atsidūrė vartų tinkle (1:0). Tai leido Londono komandai atsipalaiduoti. Be reikalo.