callumas wilsonas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „callumas wilsonas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „callumas wilsonas“.

Šventinį „Premier“ lygos turą pradėjo kurioziškas „Bournemouth“ išsigelbėjimas

Callumas Wilsonas įmušė kuriozišką išlyginamąjį įvartį ir išplėšė savo komandai tašką. „Bournemouth“ svečiuose 2:2 (1:1) sužaidė su „Brighton & Hove Albion“ futbolininkais. Šventinį 22-ąjį Anglijos „Premier“ lygos turą įvarčiu iš aštraus kampo pradėjo šeimininkų saugas Anthony Knockaertas. Jam 5-ąją minutę asistavo Jose Izquierdo, o šį į priekį išvedė Pascalis Grossas. 33-ąją minutę už galvos griebėsi Steve’as Cookas.
2018-01-01

„Premier“ lygoje – kalėdiniai „United“ ir „Bournemouth“ stebuklai

Kalėdinį Anglijos „Premier“ lygos stebuklą sukūrė „Manchester United“ futbolininkai. Jie išsigelbėjo ir namie 2:2 (1:2) sužaidė su „Burnley“. „Manchester United“ gretose dubliu pasižymėjo Jesse Lingardas (53, 91 minutė). „Burnley“ įvarčius pelnė Ashley Barnesas (3 min.) bei Stevenas Defouras (36 min.). Panašiai išsigelbėjo ir „Bournemouth“, namie 3:3 (1:1) išsiskyręs su Londono „West Ham United“. Pastarųjų neišgelbėjo Marko Arnautovičiaus dublis (81, 89 min.
2017-12-26

Vargas su antrojo diviziono klubais: „Arsenal“ žaidė pratęsimą, „City“ mušė baudinius

Anglijos futbolo lygos taurės varžybos netapo lengvu pasivaikščiojimu favoritams. „Premier“ lygos lyderė „Manchester City“ namie niekaip negalėjo atrakinti Vulverhamptono „Wanderers“ vartų. Pagrindinis rungtynių laikas baigėsi be įvarčių, pratęsimas – irgi 0:0. Teko mušti 11 metrų baudinius. Tiksliai smūgiavo „City“ futbolininkai Kevinas De Bruyne, Yaya Toure ir Leroy’us Sane.