islamas slimani

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „islamas slimani“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „islamas slimani“.

„Premier“ lyga: „Liverpool“ išgelbėjo esto įvartis

Ragnaras Klavanas tapo Liverpulio didvyriu. Gynėjas iš Estijos 94-ąją minutę įmušė pergalingą įvartį, o „Liverpool“ išnešė sveiką kailį pirmadienį svečiuose – 2:1 (0:0) nugalėjo „Burnley“ futbolininkus. „Liverpool“ 61-ąją minutę į priekį išvedė Sadio Mane, bet 87-ąją rezultatą išlygino Johannas Bergas Gudmundssonas.
2018-01-01

Vargas su antrojo diviziono klubais: „Arsenal“ žaidė pratęsimą, „City“ mušė baudinius

Anglijos futbolo lygos taurės varžybos netapo lengvu pasivaikščiojimu favoritams. „Premier“ lygos lyderė „Manchester City“ namie niekaip negalėjo atrakinti Vulverhamptono „Wanderers“ vartų. Pagrindinis rungtynių laikas baigėsi be įvarčių, pratęsimas – irgi 0:0. Teko mušti 11 metrų baudinius. Tiksliai smūgiavo „City“ futbolininkai Kevinas De Bruyne, Yaya Toure ir Leroy’us Sane.
2017-10-25

Iš taurės varžybų pasitraukė penki „Premier“ lygos klubai, tarp jų – „Liverpool“

Anglijos lygos taurės varžybose pasirodymą baigė „Liverpool“ futbolininkai. Jie svečiuose 0:2 (0:0) pralaimėjo „Leicester City“. 65-ąją minutę įmušė Shinji Okazaki. Japonas 78-ąją minutę atliko rezultatyvų perdavimą, o kamuolį į vartus nukreipė Islamas Slimani.
2017-09-20

Azijoje triumfavo „Liverpool“

Šeštadienį „Liverpool“ iškovojo Anglijos „Premier“ lygos Azijos taurę. Liverpulio futbolininkai turnyro finale Honkonge 2:1 (2:1) nugalėjo „Leicester City“ komandą. Lesterio futbolininkai varžovus pribloškė greitu įvarčiu. 12-ąją minutę įmušė Islamas Slimani. „Liverpool“ į tai atsakė dviem įvarčiais, pelnytais taip pat pirmajame kėlinyje. 20-ąją minutę po puikaus Philippe Coutinho perdavimo galva kamuolį į vartus nukreipė Mohamedas Salah.
2017-07-22

Vienkrypčiame eisme – minimali „Atletico“ pergalė

Trečiadienį minimalią pergalę pirmosiose UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalio rungtynėse iškovojo Madrido „Atletico“. Ispanai namie dominavo ir 1:0 (1:0) nugalėjo Anglijos čempionus – „Leicester City“ futbolininkus. Nuo pat rungtynių pradžios atakos ritosi svečių vartų link. Itin galingą petardą iš toli paleido Koke. Jo smūgiuotas kamuolys atsimušė į virpstą. Dominavę „Atletico“ futbolininkai įvartį pasiekė nelogiškai – po kontratakos.
2017-04-13

Įvarčių fiestoje „Everton“ nukalė Anglijos čempionus

Paskutinės Anglijos „Premier“ lygos savaitgalio rungtynės tapo tikra puošmena. Liverpulio „Everton“ namuose po neįtikėtinos kovos 4:2 nugalėjo „Leicester City“. Pirmas įvartis krito jau pirmąją minutę, kai Tomas Daviesas pasinaudojo komandos draugo prasiveržimu ir pelnė pirmąjį komandos įvartį. Triumfas tęsėsi neilgai. Jau 4-ąją minutę rezultatą išlygino Islamas Slimani, o 10-ąją „lapes“ į priekį išvedė Marcas Albrightonas. Pirmajame kėlinyje krito dar du įvarčiai.
2017-04-09

Varžovus be perstojo atakavusi „Chelsea“ pralaimėjo po šimto minučių kovos

Anglijos „Premier“ lygoje suklupo lyderė – Londono „Chelsea“. Ji savo stadione sensacingai 1:2 (1:2) pralaimėjo to paties miesto „Crystal Palace“. Pirmojo lygos lyderių įvarčio ilgai laukti nereikėjo. 5-ąją minutę po Edeno Hazardo perdavimo iš kelių metrų kamuolį į vartus nukreipė laivas likęs Cescas Fabregas. Ispano smūgiuotas kamuolys atsimušė į virpstą ir atsidūrė vartų tinkle (1:0). Tai leido Londono komandai atsipalaiduoti. Be reikalo.